UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Інше

Інше #4799

Питання від Ольга ( 5 грудень 2009):
Добрий день! Після Університету я влаштувалась за направленням в "Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді" на посаді керівника гуртку. Чи маю я право на отримання одноразової адресної грошової допомоги у п'ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, що надається випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах. Якщо маю право на допомогу, то чому мені відмовили (мотивуючи це тим, що в цьому році віплачуватимуть тільки тим випускникам що працюють в школах та ПТУ, а тим хто працює в дитячих садках та позашкільних закладах не передбачено)? Дякую.

Ответ юриста () :

Не маєте ви права на цю допомогу - ваш Центр не є загальноосвітнім навч. закладом Одноразова адресна грошова допомога у п'ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати (далі - допомога) надається випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах Відповідно до освітнього рівня, який забезпечуєтьсязагальноосвітнім навчальним закладом (початкова загальна освіта,базова загальна середня освіта, повна загальна середня освіта),функціонують різні типи загальноосвітнього навчального закладуI, II, III ступенів: 1) середня загальноосвітня школа - загальноосвітнійнавчальний заклад I - III ступенів: I ступінь - початкова школа (1 - 3 (4) класи - терміннавчання 3 (4) роки); II ступінь - основна школа (5 - 9 класи - термін навчання5 років); III ступінь - старша школа, як правило, з профільнимспрямуванням навчання (10 - 11 (12) класи - термін навчання2 (3) роки). Школи всіх трьох ступенів можуть функціонувати разом абосамостійно - початкова, основна, старша; 2) загальноосвітня школа-інтернат - загальноосвітнійнавчальний заклад з частковим або повним утриманням за рахунокдержави дітей, які потребують соціальної допомоги; 3) вечірня (змінна) школа - загальноосвітній навчальнийзаклад II - III ступенів для громадян, які не мають можливостінавчатися у школах з денною формою навчання; 4) спеціалізована школа (школа-інтернат) - загальноосвітнійнавчальний заклад I - III ступенів з поглибленим вивченням окремихпредметів та курсів; 5) гімназія - загальноосвітній навчальний заклад II - IIIступенів з поглибленим вивченням окремих предметів відповідно допрофілю (переважно гуманітарного); 6) ліцей - загальноосвітній навчальний заклад III ступеня зпрофільним навчанням і допрофесійною підготовкою; 7) колегіум - загальноосвітній навчальний заклад III ступеняфілологічно-філософського та (або) культурно-естетичного профілю; 8) спеціальна загальноосвітня школа (школа-інтернат) -загальноосвітній навчальний заклад для дітей, які потребуютькорекції фізичного та (або) розумового розвитку; 9) загальноосвітня санаторна школа (школа-інтернат) -загальноосвітній навчальний заклад I - III ступенів з відповіднимпрофілем для дітей, які потребують тривалого лікування; 10) школа соціальної реабілітації - загальноосвітнійнавчальний заклад для дітей, які потребують особливих умоввиховання (створюється окремо для хлопців і дівчат).

Інше, інші питання

    Алла (18 вересень 2024)

    Добрий день. Чи правомірно змушувати бути в укритті під час тривоги класного керівника зі своїми учнями та відповідати за них, якщо в цей час у його учнів за розкладом має бути урок, який веде вчитель-предметник? Хто має бути з дітьми класний керівник, чи вчитель, який за цей урок (хоч він і не відбувся через тривогу) отримає гроші/зарплату? Хто несе відповідалтеість за життя дітей під час тривоги в укритті, той читель у якого за розкладом урок, чи класний керівник, якого призначено наказом по школі?

     Переглянути відповідь

    Роман (17 вересень 2024)

    Добрий день. Маю проблему, у підрозділі на посаді "інженер з систем водогону" працює особа яка є засудженою, та позбавлена права обіймати певні посади, та виконувати організаційно-розпорядчі функції, чи відноситься посада "інженер з систем водогону", до таких які пов'язані з організаційно-розпорядчими функціями? Дякую.

     Переглянути відповідь

    Віталія (15 вересень 2024)

    Добрий вечір! Чи існує юридично встановлений порядок на розподіл класного керівництва між вчителями? Склалась така ситуація, що на паралелі набирають лише два перших класи (А, Б) , а вчителів-претендентів троє. Так як зараз вони є класними керівниками 4-х класів (А, Б та В). Як вирішити це питання ? Хто в першу чергу має взяти клас, а хто залишиться без класного керівництва ? Є якийсь закон?

     Переглянути відповідь

    Олександра (10 вересень 2024)

    Добрий день. Підкажіть будь ласка, чи можу я працювати спеціалістом у відділі освіти, якщо я ще працюю на 0.25 ставки(навантаження на рік 197 годин) викладачем у Уманському педагогічному університеті)?

     Переглянути відповідь

    Юлія (18 липень 2024)

    Доброго дня! Маю диплом базову вищу освіту "бакалавр з менеджменту", чи відноситься цей рівень освіти до вищої? Та, чи маю право на тимчасове заміщення начальника відділу?

     Переглянути відповідь

    Євген (15 липень 2024)

    Доброго дня! Чи можна дізнатись у Вас посилання на КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ДОВІДНИК ПОСАД, ВИПУСК 8. М’ясна і молочна промисловість. Адже цікавить які кваліфікаційні вимоги до кандидата на посаду Оброблювач птиці. Дякую

     Переглянути відповідь

    Вікторія (16 червень 2024)

    Чи може директор школи забрати кілька годин у одного вчителя та віддати іншому? Працюю вчителем зарубіжної літератури. Маю навантаження 23 години. На цій посаді я є єдиним і основним вчителем.Чи має право директор школи забрати у мене 5 годин та віддати педагогу- організатору( за посадою) без моєї письмової згоди?

     Переглянути відповідь

    Раїса Курбет (13 червень 2024)

    Доброго дня! Якщо працівник має освіту Бакалавр 1-го ступеню (економіст) стаж роботи за фпхом понад 10 років чи має право він влаштуватися на роботу до комунального підприємства на посаду провідного економіста?

     Переглянути відповідь

    Елена (11 червень 2024)

    Мой фоб там где я была трудоустроина не работает уже более трех месяцев, начальство выехала за границу, звоню узнать об увольнении и не могу не чего добиться, подскажите куда мне обращаться с этим вопросом

     Переглянути відповідь

    Галина (10 травень 2024)

    Професія "Склодув" відсутня в ЕТКД. Чи користуватися в роботі?

     Переглянути відповідь

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору