Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. ВНЗ Івано-Франківська. Телекомунікації, зв'язок

ВНЗ Івано-Франківська. Телекомунікації, зв'язок

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

  • Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

    Адрес: м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15

    Факультети - автоматизації та комп'ютерних наук; - електрифікації та інформаційно-вимірювальних технологій; - економіки і підприємництва; - нафтогазопроводів; - управління та інформаційної діяльності; - управління галузевим і регіональним економічним розвитком; - архітектури туристичних комплексів; - газонафтопромисловий; - геологорозвідувальний; - інженерно-екологічний; - механічний; - механіко-технологічний.

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

↑ Вгору