Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
 3. ВНЗ Вінниці. Телекомунікації, зв'язок

ВНЗ Вінниці. Телекомунікації, зв'язок

Кожен з школярів-старшокласників мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе чудовим фахівцем в області економіки і фінансів. На щастя, вибір ВНЗ , і відповідно, можливостей величезний. Абітурієнт може вибрати як узкопрофілірованний ВНЗ, де готуватимуть майбутніх спеціалістів зі схожими напрямами, так і багатопрофільний ВНЗ , де різні студенти освоюють безліч професій.

Нижче представлені всі ВУЗи по напряму . Крім всієї необхідної інформації для абітурієнта, до кожного учбового закладу є можливість залишити коментар, поставити запитання або просто поспілкуватися зі студентами ВНЗ.

 • Вінницький національний аграрний університет

  Адрес: м. Вінниця, вул. Сонячна, 3

  Факультети - агрономічний; - менеджменту; - механізації сільського господарства; - економіки підприємства; - технології виробництва і переробки продукції тваринництва.

 • Донецький національний університет

  Адрес: м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21

  Факультети - біологічний; - економічний; - історичний; - іноземних мов; - математики та інформаційних технологій; - фізико-технічний; - філологічний; - хімічний; - юридичний

 • Вінницький національний технічний університет

  Адрес: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95

  Факультети до складу ВНТУ входять 8 навчально-наукових інститутів: - Інститут автоматики, електроніки та комп'ютерних систем управління (IнАЕКСУ); - Інститут будівництва, теплогазопостачання та екології (IнБТГПЕ); - Інститут електроенергетики, екології та електромеханіки (IнЕЕЕМ); - Інститут інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії (IнIТКI); - Інститут машинобудування та транспорту (IнМТ); - Інститут радіотехніки, зв'язку та приладобудування (IнРТЗП); - Інститут фундаментальної...

Якщо вам потрібен персонал розміщуйте безкоштовно вакансію на сайті!

Додати вакансію

Ми намагаємося постійно оновлювати дані про вузи і збільшувати кількість корисної інформації про навчальні заклади міста. Якщо Ви не знайшли в списку якийсь ВНЗ , будь ласка, напишіть нам і вкажіть назву ВНЗ. Дякуємо за допомогу.

↑ Вгору