Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Цікаво про бізнес
  4. Чоловіки, які змінили світ
  5. Чого нас може навчити фільм «Засновник»?

  Чого нас може навчити фільм «Засновник»?

  13.02.2023 188
  Чого нас може навчити фільм «Засновник»?

  Чого нас може навчити фільм «Засновник»?

  13.02.2023     188

  Біографічна драма «Засновник» (2016), в оригіналі – «The Founder», розкаже історію становлення найвідомішої мережі фастфуду в світі, всім нам знаного «МакДональдсу». Але яким саме речам може навчити нас цей фільм? Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує вам це з’ясувати.

  Наполегливість і талант – що важливіше?

  Наполегливість. Ніщо не може посісти місце наполегливості. Талант? В світі повно талановитих невдах.

  Такі думки звучать на початку фільму, і впродовж всієї цієї історії ми знаходимо підтвердження цим словам. Як невдаха-комівояжер зміг перетворити вдалу ідею двох братів на всесвітньовідомий бренд із колосальними прибутками? Все просто – її величність Наполегливість. Досвід Рея Брока показує всім нам, що якщо довгий час стукатися в різні двері, рано чи пізно постукаєш у потрібні двері.

  Вік – не перешкода для великих справ

  Рею Кроку – 52 роки. Його не назвеш успішним чоловіком, він працює комівояжером і заробляє так собі, бо на його товар немає попиту. Не найкраща перспектива для 52-річного чоловіка, якщо врахувати, що більшість чоловіків у цьому віці починає задумуватися про вихід на пенсію, а не підкорення світу (в хорошому сенсі).

  Але для цього чоловіка його вік не став перешкодою. Коли мислиш масштабно, такі речі відходять на другий план. Звичайно, навряд чи комусь вдасться повторити його досягнення, але йдеться про інше – не здаватися і не втрачати надії на успіх, навіть якщо розміняли четвертий чи п’ятий десяток.

  Це можливо, але з однією важливою умовою. Вірніше, двома – віра в свої сили і наполегливість.

  Наскільки етичний вчинок Рея Крока?

  Можна засуджувати або виправдовувати Рея Крока, адже він фактично відібрав творіння братів МакДональдсів у них самих. Але задля об’єктивності варто зауважити, що без його наполегливості і завзяття сімейний ресторанчик двох братів навряд чи колись перетворився у найвідомішу мережу фастфуду в усьому світі.

  Без Рея Крока нічого цього не сталося б. Так, «МакДональдс» братів Діка і Моріса надалі зберігав би першість в швидкості обслуговування клієнтів і злагодженістю дій усіх його працівників… і це все, на що вони спромоглися б.

  Не забуваємо також, що Рей Крок задля кредиту заставив свій будинок, навіть не порадившись із дружиною. Це теж дуже серйозний крок, бо наскільки сильно потрібно було вірити в успіх своєї ідеї, щоб ризикнути власною нерухомістю? Адже у випадку невдачі його сім’я опинилася б на вулиці. А ризикувати так у свої п’ятдесят два роки – це не те саме, що ризикувати так в двадцять чи тридцять років. Як вважаєте?

  Безумовно, після перегляду «Засновника» хтось стане на бік Рея Крока, а хтось не схвалить його вчинок. Але ця історія також про те, як побачити в творінні інших людей те, чого вони самі не побачили в своєму творінні. Звучить дивно і парадоксально, але іноді так у житті трапляється. І ця історія слугує найкращою ілюстрацією до цих слів. Як і до всього вищесказаного.

  Приємного перегляду, якщо цей фільм вас зацікавив!

  Читайте також

  • Цікаві заняття і хобі для зняття стресу після робочого дня23 березень, 2023

   Якщо звичні способи знаття стресу після робочого дня вже не працюють для вас, чи просто не цікаві, чим себе зайняти тоді? Портал Jobs.ua пропонує добірку цікавих бюджетних і небюджетних занять та хобі для зняття стресу після роботи.

  • Новий тренд на ринку праці – «мінімальний понеділок»20 березень, 2023

   Кожному з нас так чи інакше знайома «понеділкова хандра», тобто небажання прокидатися в понеділок вранці та збиратися на роботу. Але нова концепція, яку нещодавно популяризувала тіктокерка Маріса Джо, сподобається більше співробітникам, аніж бізнесу. Чому так – дізнайтеся в матеріалі від Jobs.ua.

  • Основні прийоми які зроблять ваш публічний виступ корисним і цікавим19 березень, 2023

   Cпробуємо вияснити, як зробити публічні виступи корисними та цікавими, адже це запорука професійного успіху, яку б посаду ви не займали, в якій компанії не працювали.

  • Як шукати нову роботу, не звільняючись зі старої 17 березень, 2023

   Думки про звільнення періодично навідують кожно спеціаліста, бо бувають періоди коли труднощі на роботі беруть верх. Але звільнятися у невідомість страшно, адже пошуки нової роботи можуть затягнутися на довгий час, а виплати з минулої швидко закінчаться. Тож більшість обирає безпечний варіант – шукати нову роботу, залишаючись на старій.

  • Небанальні подарунки колегам на день народження16 березень, 2023

   Набридло дарувати колегам банальні подарунки, як-от чашки, сервізні набори і коробки цукерок? Давайте поміркуємо разом із Jobs.ua, якими небанальними подарунками ви можете здивувати колег, коли настає цей приємний день. День народження.


  Часто шукають

  ↑ Вгору