Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації
  4. Навчання і робота
  5. Чому можна навчитися цієї осені

  Чому можна навчитися цієї осені

  11.09.2020 76
  Чому можна навчитися цієї осені

  Чому можна навчитися цієї осені

  11.09.2020     76

  Ось і розпочався новий навчальний рік! У кожного з нас свої спогади про ту школу з партами й підручниками. А вона, як тоді, так і зараз лише сходинки до великого життя, де ми постійно чомусь вчимося. Давайте спробуємо і зараз влаштувати собі уроки й вивчити свої цікаві й найпотрібніші предмети. Разом з jobs.ua пропонуємо розглянути кілька варіантів.

  Робити унікальні й дивовижні знімки

  З приходом осені природа поступово змінює кольори, все навколо стає жовто-червоним. У кожного з нас виникає бажання зробити хоч пару кадрів. Це нагода, щоб стати біль уважним і подружитися з камерою. Сьогодні камери в смартфонах – це революція у сприйнятті світу: жодна подорож чи зустріч не проходить без знімка.

  За допомогою камери ми можемо навчитися дивитися на все, що нас оточує зацікавленим і ясним поглядом, помічаючи деталі, жести, міміку. Це можливість знайти для себе щось нове, можливість дивуватися й запросити друзів здивуватися разом. Для цього не треба бути генієм, можна навчитися вдивляючись в світ навколо себе.

  Створювати оригінальні ідеї

  Забудьте, що лише творчі люди можуть генерувати ідеї. Ви теж цьому можете навчитися. Осінь – це той час, коли ідеї можуть просто фонтанувати. Спробуйте щодня записувати по десять будь-яких ідей.

  Для роботи, для бізнесу, для рідних, для книг, для друзів; що робити, якщо вас попросили змінити дизайн в офісі, як покращити годинник – що-небудь придумайте. Головне, ваш мозок повинен попотіти. Є бажання чомусь посправжньому навчитися? Починайте зараз же записувати ті ідеї, які на вашу думку нездійсненні, і поміркуйте, з чого можна розпочати, щоб їх здійснити. Можливо, за рік побудувати будинок для літніх людей.

  Мета не в тому, щоб придумати хорошу ідею, а в тому, щоб поступово накопичити тисячі ідей. Змусити мозок працювати, перетворити його на потужний генератор ідей.

  Створити вдома затишок і доглядати за квітами

  Осінь – це час, коли ми повертаємося додому після відпустки, подорожей, дачі, відходимо від всього літнього. І наведення порядку, створення затишку вкрай як необхідне, бо попереду хмурі холодні дні з дощами й вітром. Зробити квартиру чи будинок затишним не просто розставити речі, а бажано правильно їх організувати в інтер’єрі. Можна взяти, так би мовити підгледіти, кілька ідей у тих, хто професійно цим займається: власників готелів, дизайнерів, кухарів і можливо у вихователів дитячих садків. Нові рішення й трохи зусиль – і ваша оселя просто кликатиме після робочого дня всіх свої мешканців у приємний затишок.

  За допомогою легкого перепланування будинок чи квартиру можна зробити більш світлою й просторішою. А квіти в інтер’єрі – це завжди безпрограшний варіант. Кілька корисних невибагливих рослин – і літо у вас вже на підвіконні. А коли ви досягнете майстерності в розсаджуванні рослин, зможете створити вдома справжній зимовий сад.

  Не робити зайвого

  У дітей почався новий навчальний рік, а у багатьох дорослих – новий робочий сезон, який може знову затягнути у безпросвітні трудові дні й тижні. І тут, щоб не потонути, треба навчитися відсікати зайве. Справи починають нами керувати тоді, коли ми не хочемо чи не можемо їх контролювати. Багатьом, напевно, доводилося попадати в ситуацію, коли пропрацювавши більш ніж вісім годин, не піднімаючи голови, наприкінці дня не побачити жодних результатів своєї роботи. Ні що так не деморалізує, як постійна зайнятість й відсутність відповідних результатів праці.

  Якщо вам це знайоме, потрібно терміново навчитися позбавлятися зайвих справ. Способів багато, почнемо з простішого – зі щоденника.

  Проведіть велику чистку у своєму записнику. Видаліть всі справи, що втратили актуальність. Залиште тільки найважливіше – не більше 5-7 завдань на день. Не забудьте запланувати час на те, що дійсно важливо для вас: навчання, розвиток власної справи, особисте життя, спілкування з рідними та відпочинок.

  Читайте також

  ↑ Вгору