Не лише учасникам офлайн-заходів можна дарувати подарунки та цінні сувеніри. Це можна також робити на онлайн-заходах. Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує вам з’ясувати, що можна подарувати гостям ділових онлайн-зустрічей.
Так, для офлайн-подій це звичайна практика. І такий підхід переслідує декілька цілей, адже це чудовий спосіб підвищити лояльність до свого бренду і впізнаваність. Всім подобаються подарунки, а для бізнесу це також:
Але тут постає питання – що дарувати учасникам онлайн-заходів?
Необхідність в таких подарунках та сама – покращення взаємин, подяка за зустріч і додаткова цінність в очах учасників. Чи варто дарувати фізичні набори в таких випадках? Так, варто. Ви потім зможете надіслати поштою як сувенірну продукцію, так і їстівні подарунки.
Матеріали зустрічі. Але якщо немає можливості подарувати на пам’ять фізичні подарунки, зверніть увагу на цифрові варіанти. Під матеріалами зустрічі розуміємо записи виступів онлайн-спікерів, інший корисний контент.
Підписка на онлайн-курси. Чим цікавіший і корисніший онлайн-курс, тим ціннішим подарунком він виявиться для учасників вашого заходу. Це можуть бути навчальні курси компаній-партнерів або взагалі сторонніх шкіл. Також це може бути сертифікат на відвідування цікавої події, знижка на офлайн-конференцію тощо. Підійдуть і абонементи, акції та знижки, якщо ви маєте щось варте в полі зору. Це лише як варіанти, а вам, як представнику компанії, можна додатково поміркувати над тим, який цифровий подарунок якнайкраще підійде вашим гостям.
Що цікаво, деякі «креативщики» вдаються й до таких хитрощів: кажуть, що вхід на онлайн-захід платний, але цього разу – спеціально для вас, дорогі учасники! – цей захід буде безкоштовний. Робити так чи ні, вирішувати вам. Але все ж краще проявити трохи фантазії та креативу, і придумати власні, унікальні «цифрові» подарунки.
Не варто нехтувати подарунками навіть на онлайн-заходах, вважаючи їх чимось не вартим уваги. В перспективі такий підхід може виявитися вдалим маркетинговим ходом. Це також вплине на впізнаваність вашої компанії, а онлайн-зустріч її учасники ще не раз згадають.
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.