UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. Корпоративна культура
  5. Ідеї, що подарувати учасникам ділових онлайн-заходів

Ідеї, що подарувати учасникам ділових онлайн-заходів

20.04.2023 670
Ідеї, що подарувати учасникам ділових онлайн-заходів

Ідеї, що подарувати учасникам ділових онлайн-заходів

20.04.2023     670

Не лише учасникам офлайн-заходів можна дарувати подарунки та цінні сувеніри. Це можна також робити на онлайн-заходах. Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує вам з’ясувати, що можна подарувати гостям ділових онлайн-зустрічей.

Навіщо взагалі дарувати подарунки учасникам ділових зустрічей?

Так, для офлайн-подій це звичайна практика. І такий підхід переслідує декілька цілей, адже це чудовий спосіб підвищити лояльність до свого бренду і впізнаваність. Всім подобаються подарунки, а для бізнесу це також:

  • Можливість суттєво покращити взаємини з клієнтами, партнерами чи колегами;
  • Вияв підтримки людям, які погодилися відвідати ваш захід. Адже вони знайшли на це час, і подарунки, навіть невеликі сувеніри – це спосіб подякувати їм за підтримку і приділений час;
  • Подарунок як такий створює додаткову цінність. Буває й таке, що гості приходять не так на ділову зустріч, як за подарунками. І чим ціннішим буде подарунок, тим краще для бізнесу;
  • Хороший маркетинговий хід. Фірмові подарунки від компанії запам’ятаються учасникам заходів, а деякі подарунки – як корпоративний мерч, приміром – гості ще довгий час одягатимуть після того, як захід відбувся.

Але тут постає питання – що дарувати учасникам онлайн-заходів?

Ідеї для подарунків гостям онлайн-зустрічей

Необхідність в таких подарунках та сама – покращення взаємин, подяка за зустріч і додаткова цінність в очах учасників. Чи варто дарувати фізичні набори в таких випадках? Так, варто. Ви потім зможете надіслати поштою як сувенірну продукцію, так і їстівні подарунки.

Матеріали зустрічі. Але якщо немає можливості подарувати на пам’ять фізичні подарунки, зверніть увагу на цифрові варіанти. Під матеріалами зустрічі розуміємо записи виступів онлайн-спікерів, інший корисний контент.

Підписка на онлайн-курси. Чим цікавіший і корисніший онлайн-курс, тим ціннішим подарунком він виявиться для учасників вашого заходу. Це можуть бути навчальні курси компаній-партнерів або взагалі сторонніх шкіл. Також це може бути сертифікат на відвідування цікавої події, знижка на офлайн-конференцію тощо. Підійдуть і абонементи, акції та знижки, якщо ви маєте щось варте в полі зору. Це лише як варіанти, а вам, як представнику компанії, можна додатково поміркувати над тим, який цифровий подарунок якнайкраще підійде вашим гостям.

Що цікаво, деякі «креативщики» вдаються й до таких хитрощів: кажуть, що вхід на онлайн-захід платний, але цього разу – спеціально для вас, дорогі учасники! – цей захід буде безкоштовний. Робити так чи ні, вирішувати вам. Але все ж краще проявити трохи фантазії та креативу, і придумати власні, унікальні «цифрові» подарунки.

Підіб’ємо підсумки

Не варто нехтувати подарунками навіть на онлайн-заходах, вважаючи їх чимось не вартим уваги. В перспективі такий підхід може виявитися вдалим маркетинговим ходом. Це також вплине на впізнаваність вашої компанії, а онлайн-зустріч її учасники ще не раз згадають.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Вгору