Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Работодателю
 4. Рынок труда Украины

ГОЛОСУЙ ЗА КРАЩОГО КАДРОВИКА УКРАЇНИ!

2 августа 2012 2117

З 1 серпня 2012 р. стартує другий етап Всеукраїнського рейтингу «ТОП-10 кращих кадровиків України» - номінація «Вибір України».Заходь на сайт www.top10ku.com.ua та голосуй за кращого кадровика України!

ГОЛОВНИЙ ПРИЗ ДЛЯ ЛІДЕРА ГОЛОСУВАННЯ – СУЧАСНИЙ ЦИФРОВИЙ ФОТОАПАРАТ!

Учасники ТОП-10 Рейтингу отримують підтвердження високого рівня професійної майстерності та у зв’язку із цим широкі можливості для подальшого професійного та кар’єрного розвитку.

Основні цілі Рейтингу:

·Об’єднання професіоналів з усіх регіонів України

·Стимуляція саморозвитку, творчого пошуку та підвищення професійної майстерності фахівців кадрової справи

·Надання можливості кадровикам взяти участь у всеукраїнському проекті й оцінити рівень своїх знань

Рейтинг проводиться вдруге. У 2011 році понад 150 кадровиків з різних регіонів України взяли участь у Рейтингу. Переможці, що увійшли до ТОП-10 кращих кадровиків України, отримали цінні призи від Організатора. Крім того, всі учасники були запрошені на безкоштовний кадровий семінар.

Організатор — журнал «Кадровик України»

Щомісячне спеціалізоване видання для керівників, фахівців кадрових і НR-служб. Поширюється лише за передплатою через редакцію, поштові відділення та передплатні агентства.

На 128 сторінках лише актуальна та практична інформація: зміни в законодавстві, трудове право, кадровий облік, діловодство, професійна класифікація, соціальне страхування та багато іншого. Спеціальна рубрика для менеджерів з персоналу. Для передплатників щодня працює безкоштовна телефонна лінія «Запитання — Відповідь».

З питань, пов’язаних з організацією та проведенням Рейтингу, будь ласка, звертайтеся:

Вікторія Ємельянова

координатор проекту

тел. (044) 568-50-60

моб. 050 343 04 33

vika@profpressa.com

www.kadrovyk.com.ua

Читайте также
 • Рост зарплат "де юре", снижение доходов "де факто"...24 Февраль, 2017

  Каждый третий украинский оклад - минимальный!

 • Призвание в работе: украинский взгляд23 Февраль, 2017

  А, ты веришь в реальность "призвания"?

 • Взлет по карьерной лестнице или тяжкий подъем?22 Февраль, 2017

  Эта статья будет интересна и полезна всем, кто делает шаги на пути к карьерному росту. Многие специалисты, в особенности молодые, мечтают прийти на рабочее место и сразу достичь небывалых высот, взлететь по карьерной лестнице к руководящим должностям. Но те, кто прошел этот опыт, приходят к мнению, что движение по карьерной лестнице очень сложно представить без тяжелого подъема. «Почему так происходит и как ускорить процесс движения по карьерной службе?» - вопросы, мучающие любого молодого специалиста.

 • Фигаро, МЗП и теневая безработица22 Февраль, 2017

  Несмотря на официальные цифры, говорящие о снижении уровня безработицы, которыми полнятся отчеты Госстата, по мнению многих независимых экспертов, Украине может грозить безработица «теневая».

 • Сделай себе приятно: еще раз о той самой "работе мечты"21 Февраль, 2017

  Все мы рождены исключительными личностями и, не стоит позволять проблемам этого мира делать из себя унылую посредственность!

↑ Наверх