UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації
  4. Навчання і робота
  5. Как летом можно подработать студенту? (блиц-опрос)

Как летом можно подработать студенту? (блиц-опрос)

17.01.2008 318
Как летом можно подработать студенту? (блиц-опрос)

Как летом можно подработать студенту? (блиц-опрос)

17.01.2008     318

Еременко Влад, менеджер по персоналу:

Зачастую студенты предпочитают работу, связанную с компьютером или творческое: сетевой администратор, веб-дизайнер, контент-менеджер, корреспондент. Подобную работу можно найти как самостоятельно, так и с помощью знакомых.

Дидора Андрей, консультант по подбору персонала, кадровое агентство «Алтей»:

К счастью, во многих вузах сохранилась и по сей день традиция заботиться о своих студентах. Так, иногда альма-матер организует стажировку – вряд ли сразу высокооплачиваемую, зато по специальности. Однако на такую работу можно претендовать не раньше чем с третьего курса. Иное дело – летний трудовой лагерь или студенческий отряд, куда берут даже первокурсников.

Студотряды работают только во время каникул, зато здесь можно ожидать выездов в другие края. Скажем, будущих историков могут вывезти на раскопки в Крым, филологов и искусствоведов – в фольклорные экспедиции в Карпаты. Но, стоит учесть, что в рамках одного вуза и даже одного отряда можно оказаться в очень разных условиях – все будет зависеть от принимающей организации. Но в среднем за два месяца работы, ребята могут заработать 2-3 тыс. грн.

Красная Майя, менеджер по подбору персонала, рекрутинговое агентство:

Вакансии для студентов, особенно на каникулах, довольно часто предлагают сетевые компании и предприятия розничной торговли: фаст-фуд, салоны мобильной связи, крупные магазины. Им нужны официанты, курьеры, продавцы, промоутеры и так далее. Поскольку все эти структуры адресованы широкой публике, здесь, как правило, немаловажное значение придают внешнему виду.

Однако не все работодатели ждут непременно деловых костюмов или «уставной» внешности. К примеру, в одних закусочных сотрудникам выдается униформа, а в других не дают даже фартучка.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Вгору