Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Життя в колективі
  5. Кілька цікавих фактів для тих, у кого робота стоїть на першому місці

  Кілька цікавих фактів для тих, у кого робота стоїть на першому місці

  13.07.2020 106
  Кілька цікавих фактів для тих, у кого робота стоїть на першому місці

  Кілька цікавих фактів для тих, у кого робота стоїть на першому місці

  13.07.2020     106

  Jobs.ua підготував кілька цікавих і пізнавальних досліджень. Результати одного з них показують, що понеділок не такий вже й важкий день для початку тижня, як більшість з нас звикли вважати. Вчені пропонують звернути нашу увагу зовсім на інший день тижня.

  Понеділок день... нормальний!

  Насправді для половини з нас нелегкий день тижня – вівторок, з'ясували дослідники компанії Bimuno, опитавши 3000 осіб. Точніше, вівторок з 11.45: в цей момент на нашу голову звалюється робота, від якої ми ухилялися в понеділок (коли 53% респондентів обговорюють вихідні), рівень стресу найвищий, перерва на обід перетворюється в робочий полудень, а ввечері доводиться надолужувати згаяне напередодні.

  Красиві люди заробляють більше

  Життя, на жаль, не підтверджує справедливість народної мудрості «не родись красивой, а родись щасливою». Якраз красивими, вродливими й потрібно народжуватися, щоб бути якщо не більше щасливими, то хоча б більш фінансово успішними. Красиві люди заробляють більше, свідчать численні наукові дослідження.

  Бажання перекласти на мову економіки такі, здавалося б, ефемерні поняття, як краса і привабливість, зовсім не настільки безглуздо, як може здатися. У всякому разі для настільки прагматичної нації, як американці. Протягом останніх років американські психологи, соціологи й маркетологи неодноразово зверталися до цієї теми. Результати їх досліджень свідчать: між економічним благополуччям і зовнішньою привабливістю існує прямий зв'язок, який можна виміряти в доларах і центах. Ось лише кілька красномовних фактів, які дозволяють вважати витрати на стрижку й укладку, макіяж, засоби з догляду та багато іншого не витратами, а справжнісінькими інвестиціями.

  ■ Зовні привабливі керівники вже одним своїм виглядом підвищують вартість акцій своїх компаній. Такий вплив на учасників фондового ринку надає поява красивих CEO на телеекрані.

  ■ Зайва вага знижує шанси жінок на високий дохід.

  ■ Високі люди заробляють більше. Серед працюючих американців зростом від 170 до 180 см кожен дюйм (2,54 см) «зайвого» зростання відповідає в середньому підвищення річного заробітку на 2%.

  ■ Ті з американців, які виглядають краще, ніж 67% тих, що оточують, в середньому заробляють за життя на 230 тисяч доларів більше.

  Найостанніше дослідження американських і британських вчених доводить вже зовсім протилежне, що саме зовні непривабливі люди заробляють більше. Хто ж з них правий?

  Вихідні – це щастя

  Факт, знайомий багатьом з власного досвіду, отримав наукове підтвердження. Психолог Річард Райан з Рочестерського університету (США) і його колеги провели дослідження за участю 74 чоловіків і жінок у віці від 18 до 62 років. Протягом трьох тижнів тричі на день вони відповідали на питання про настрої та самопочуття. Випробовувані проявили рідкісну одностайність – всі почували себе краще у вихідні, коли на них чекала свобода, можливість побути з рідними чи в колі друзів. Більш того, виявилося, що ми вважаємо себе більш компетентними, організованими саме у вихідні. На думку Річарда Райана, наше гарне фізичне та психічне самопочуття залежить від того, чи можемо ми задовільнити потреби в самостійності, у контролі, спілкуванні з приємними та цікавими нам людьми і самореалізації. Саме тому нам так добре у вихідні. І саме тому кращий спосіб покращити будні – вибирати таку роботу, де можна найбільшою мірою робити те, що подобається, й бути собою.

  Читайте також

  • Як розповісти про свої сильні та слабкі сторони31 липень, 2020

   До таких запитань потрібно бути готовим, як загалом, готовим й до будь-якого подальшого розвитку подій

  • Переваги навчання в провінційних вузах31 липень, 2020

   Початок вступної кампанії… Перед багатьма випускниками постав вибір – навчатися в рідному місті чи їхати в один з обласних центрів, чи пробувати поступати в київські вузи? Насправді, кожен з цих варіантів має свої переваги.

  • Не беруть на роботу: неочевидні причини31 липень, 2020

   У кожного з нас настає момент, коли потрібно шукати роботу. Буває, співбесіда проходить вдало, але пропозиція зайняти заповітну посаду не надходить. Чому? У кожної компанії є список причин, за якими співробітник гарантовано отримає відмову. Вони не завжди очевидні.

  • Що подивитися під час відпустки: п’ять шедеврів американської кінокласики30 липень, 2020

   Під час відпустки хочеться відпочити від роботи, порадувати себе подорожами, гарною книгою чи переглядом хороших фільмів. Не знаєте, що подивитися? Зверніть увагу на шедеври «золотої епохи» Голлівуду.

  • «Gap year»: що робити цілий рік, якщо не вступили до вузу29 липень, 2020

   Не вступити до омріяного вузу – для когось ці слова прозвучать як вирок, як фатальна помилка, яку вже не виправити. Насправді все не так жахливо, як може видатися на перший погляд.

  Часто шукають

  ↑ Вгору