В цій підбірці Jobs.ua пропонують книги, які дозволять оптимізувати професійну діяльність, покращити лідерські навички і навчитися керувати власним часом.
Стрес на роботі шкодить всім: він проникає в сім’ю кожного співробітника, відбивається на їхніх дітях, які відчувають брак уваги з боку батьків. Він шкодить навіть клієнтам компанії. Як вибратися з цього зачарованого кола?
Автори книги пропонують філософію розумних дедлайнів і культуру спокою. Так, іноді потрібно піднапрягтися на роботі, але ця напруга не повинна бути постійною, бо неодмінно призведе до появи стресу.
В своїй книзі автор підсумував опитування видатних людей – олімпійських чемпіонів, підприємців, мільярдерів. Він звертався до них з питанням, які методики планування і розподілення часу вони використовують у своїй професійній діяльності.
Книга швидко стала бестселером, а сам Кевін Круз зробив для себе шокуюче відкриття: «Успішні особистості не складають списки справ, не використовують складні техніки управління часом і не застосовують діаграми на зразок логічних дерев для прийняття рішень. Насправді, дуже успішні особистості взагалі не думають про час. Замість цього, вони думають про цінності та пріоритети і спираються на правильні звички».
Автор подає дієві методики для подолання прокрастинації. Що цікаво, Пьотр Людвіг проводить чітку грань між лінню та прокрастинацією. Лінивій людині байдуже, що справи стоять на місці, а прокрастинатора психологічно вимотує подібне положення речей. А відсутність енергії негативно відбивається на працездатності. Ще одне зачароване коло, як і у випадку з постійним стресом.
Пьотр Людвіг також пояснює різницю між відпочинком і прокрастинацією. Відпочинок дає можливість поповнити запас сил, а прокрастинація ці сили відбирає. Прочитавши цю книгу, ви зможете застосувати на практиці ефективні методики в подоланні цієї негативної звички.
Колишній «морський котик» ВМС США у своїх книгах підсумовує свій 20-річний досвід військової служби. А бойовому офіцеру американської армії є що розповісти звичайним людям. В останній книзі Віллінк докладно зупиняється на такому питанні, як принцип екстремальної відповідальності військового лідера. Здавалося б, а як це можна застосувати до роботи і бізнесу? Але принцип екстремальної відповідальності не обмежується полем битви. Він є визначальним чинником для будь-якої високопродуктивної команди: в спорті, бізнесі, держуправлінні.
Якщо людина хоче бути лідером, вона повинна навчитися брати відповідальність за свої вчинки, повинна вміти приборкувати своє «его», бо коли лідер ставить власні інтереси вище за успіх усієї команди, люди це завжди бачать. Таку команду неможливо привести до успіху.
Що запитати в рекрутера на співбесіді, щоб справити хороше враження? Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує підготувати шпаргалку на важливу співбесіду.
Якщо не прагнете опановувати digital-професію, натомість хочеться робити щось руками і стати в цьому справжнім професіоналом — радимо приглянутися до сучасних перспективних професій не зі сфери онлайн.
Ловіть чудову добірку для працівників креативної індустрії, щоб навчитися черпати ідеї практично нізвідки.
На співбесіді важливо виділитися з-поміж інших пошукачів, здобути статус головного претендента на вакансію. Як це зробити? Портал Jobs.ua пропонує розглянути банальні відповіді на співбесідах, яких краще уникати.
Зберігати гостроту розуму впродовж життя конче необхідно, хоч і нелегко, якщо людина не розвивається і не тренує свій мозок. То як її тренувати, цю ліниву конячку під назвою Розум?