Підвищення на роботі – важливий та довгоочікуваний етап росту спеціаліста. Це своєрідний показник того, що спеціаліст отримав певний досвід роботи і перейшов на новий професійний рівень. Підвищення вимагає від спеціаліста оволодіння певним набором навичок, а від роботодавця - підвищення заробітної плати, нове звання спеціалісту. Але іноді з підвищенням не слід поспішати, слід почекати. Саме сьогодні і розбираємо ситуації, коли слід перечекати з підвищенням спеціалісту та роботодавцю.
Будь-який спеціаліст сподівається на кар’єрний розвиток на своєму робочому місті. Звісно, кожний спеціаліст щиро вірить в те, що він його заслуговує. Особливо молоді спеціалісти вірять в швидкий кар’єрний ріст, але з часом розуміють, що це просто неможливо без багатьох складників.
Як вже було сказано, молодим спеціалістам радимо почекати із підвищенням на роботі, якщо ще не отримано досвіду роботи в достатній мірі. Якщо ви невпевнені в рівні своїх умінь та навичок, то вам краще звернутися до свого прямого керівника або детально проаналізувати їх рівень за допомогою спеціальних формул та систем ефективності.
З підвищенням краще почекати, коли ви ще точно не визначились чим саме хочете займатися в житті. Чи ви хочете робити кар’єру по цій спеціальності, чи в найближчому майбутньому ви плануєте змінити курс своєї діяльності.
З підвищенням краще почекати, коли ви обтяжені вдома сімейними обов’язками і розумієте, що це буде віднімати у вас багато вільного часу і зусиль.
Роботодавець повинен перечекати з підвищенням співробітника, якщо бачить, що той трохи не дотягує якимись своїми знаннями чи відсутністю потрібних навичок.
Радимо також перечекати з підвищенням спеціаліста, якщо ви бачите відсутність лідерських якостей дуже важливих для керівництва.
Не давайте підвищення спеціалісту заочно, бо він гарна людина і в майбутньому точно надолужить того, чого йому не вистачає.
Не обіцяйте підвищення спеціалісту на співбесіді чи заздалегідь, якщо знаєте, що його спеціальність не вмішує в собі можливість підвищення в кар’єрі.
Поговоримо разом з Jobs.ua на таку делікатну тему, чи варто соромитися «простих» професій, як-от професія касира.
У цьому матеріалі вашій увазі пропонується цікава й подекуди драматична історія злету й занепаду нідерландських техно піонерів, які змінили ландшафт сучасної цивілізації.
Розбираємося, які перспективи пропонує професія психолога в Україні у 2025 році.
Метод Pomodoro допомагає ефективно розподіляти час між робочими завданнями. Сьогодні розберемо «на кісточки» ті можливості, які пропонує ця чудова техніка тайм-менеджменту для ефективного виконання завдань і зосередженої праці.
Якщо кар’єра не рухається, можливо, ви щось робите не так? Причини бувають різні, тому давайте проаналізуємо, якими порадами скористатися, щоб досягати успіху в кар’єрі.