UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Звільнення
  5. Менять профессию или нет?

Менять профессию или нет?

28.01.2009 461

По мнению Елены Шестак, регионального директора по Сибири и Дальнему Востоку международной рекрутинговой компании Kelly Services, можно выделить три основные тенденции в поведении соискателей. Во-первых, сотрудники готовы рассматривать позиции ниже уровнем, например, коммерческие директора согласны на должности региональных представителей или супервайзеров. Супервайзеры рассматривают позиции менеджеров по продажам. Во-вторых, кандидаты соглашаются на более низкую зарплату, чем получали ранее. В-третьих, они стали более гибкими при выборе вакансий. Работники банков рассматривают офисные позиции и вакансии в продажах, сотрудники из строительной сферы откликаются на рабочие и производственные вакансии.

Но многим специалистам менять профессию вообще не стоит. Например, программистам. Эльвира Глухова, руководитель направления подбора и адаптации персонала компании ЦФТ, считает, что программисту, который специализируется на Oracle, переквалифицироваться на программиста Java за несколько месяцев сложно. «Если вы влюблены в Oracle — не отступайте и не упускайте возможности трудоустройства на освобождающиеся вакансии. Сегодня многие компании проводят политику „замещения“ персонала. Сбрасывают „балласт“ и набирают лучших специалистов с рынка».

Не советует менять сферу деятельности и Наталья Квашнина, ведущий менеджер по подбору персонала кадрового центра «Даймонд-Персонал»: «Достаточно изменить свои требования и немного расширить круг обязанностей. Например, работники пищевого производства могут попробовать себя в качестве помощников повара, НR-менеджеры могут взять на себя дополнительные функции делопроизводителя, инспектора отдела кадров».

Читайте також

  • Зник інтерес до роботи? Ось поради, як підвищити мотивацію21 лютий, 2025

    Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 лютий, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 лютий, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.


Часто шукають

↑ Вгору