Согласно данным, полученным в результате опроса, проведенного специалистами одного из ведущих кадровых порталов страны, почти половина опрошенных украинцев ежедневно размышляет об увольнении с текущего места работы.
Как узнал Jobs.ua, 45% респондентов признались, что подобные мысли посещают их, чуть ли не каждый рабочий день. Несколько раз в месяц, задумывается о смене места своей работы еще 19%, а 14% думают об этом несколько раз в год.
Реже этого, об увольнении размышляли 18% респондентов, и только 4% среди респондентов, никогда не помышляли о смене работы.
Как правило, основными причинами появления таких мыслей становятся регулярные конфликты, возникающие как с руководством, так и внутри работающих коллективов. Не менее частые причины – переутомления и эмоциональные «выгорания».
В основном, несмотря на частоту мыслей об увольнении, такие решения принимает совсем небольшой процент людей. Взвешивая все «плюсы» и «минусы» предстоящих поисков новой работы, основная часть не решается на смену рабочего места.
Согласно данным исследования, за последние несколько лет, пять и более раз, работу меняли не более 5% опрошенных. Еще 11% осуществляли этот шаг 3 или 4 раза, 17% - 2 раза, 26% - всего лишь раз.
42% участников опроса признались, что несмотря ни на что, работу свою за последние годы не меняли ни разу.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.