Ох, осінь… чудова пора, хоч меланхолічна і сумна. Так, з теплом не хочеться прощатися, але нам нікуди не дітися від змін пори року і настання зими. В цей критичний період важливо зберегти свій настрій на висоті, тому Jobs.ua підготував для вас чудові практичні поради.
Проживання цієї осені ускладнюється світовою пандемією коронавірусу. А щоб володіти сильним імунітетом, потрібно займатися спортом і багато рухатися – це давно не секрет. Але який вид спорту обрати? Звичайно, який вам до душі. Але якщо складно виділити достатню суму на відвідування залу чи басейну, можна обрати найбюджетніший варіант: вечірні пробіжки. Все, що знадобиться – це пара старих кросівок і спортивний костюм.
Зараз настала така чудова пора, що ввечері достатньо прохолодно, щоб легко пробігтися і сильно не спітніти. Для того, щоб забезпечити собі на весь наступний вечір хороший настрій, вистачить легкої двадцятихвилинної чи півгодинної пробіжки. І серце потренуєте, і кров прокачаєте по тілу, і сон буде міцніший.
Настали прохолодні і дощові вечори. Знайдеться чимало людей, які залюбки візьмуть парасолю і підуть блукати вечірнім і мокрим містом. Але якщо ви не належите до таких людей – що тоді робити?
Такі вечори чудово підходять для того, щоб зануритися в атмосферу цікавого серіалу. Чоловікам радимо наступні новинки цієї осені: другий сезон «Хлопаків» і четвертий сезон «Фарго». Серіали тримають марку попередніх сезонів, і не дадуть засумувати. Жінкам радимо переглянути чудові серіали «Велика маленька брехня» (два сезони) і «Чому жінки убивають» (на жаль, тільки один сезон цього чудового серіалу вийшов на екрани).
Щоб створити вдома відчуття затишку, під стукіт дощу по шибках можна ввімкнути спокійну релаксуючу музику. На відеохостингу YouTube знайдеться багато музичних каналів, які цілодобово транслюють подібну музику. Наприклад, «Chillhop Music» або «The Jazz Hop Café». Під таку музику приємно і працювати, і відпочивати, і мріяти про щось хороше.
Важливо поставити собі маленькі виклики, щоб їх було нескладно виконати, і щоб запал не вигорів швидше, ніж ви виконаєте занотовані завдання. Коли руки зайняті важливою роботою, голову менше відвідують погані думки.
Тому прямо зараз візьміть листок паперу і занотуйте собі кілька завдань. Наприклад, «Прочитати кілька детективів», «Хоча б раз в тиждень сходити в ліс на прогулянку», «З’їздити за грибами», «Навчитися готувати нову страву». І виконати ці справи протягом тижня. А там, якщо захопитесь, ще втягнетесь в читання чи кулінарні справи, що й не зауважите, як промайне ця осінь.
Так, на вулиці стало пасмурно і холодно. Це вганяє нас в поганий настрій. Але важливо пам’ятати, що хороший настрій ми самі можемо притягнути в своє життя, самі можемо налаштуватися на позитив. І не варто забувати: нудьгувати восени – це нормально. А дієві поради, наведені в цій статті, допоможуть вам уникнути того стану душі, який може перерости в затяжну депресію.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?