Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Життя в колективі
  5. Небанальні подарунки колегам на день народження

  Небанальні подарунки колегам на день народження

  16.03.2023 71
  Небанальні подарунки колегам на день народження

  Небанальні подарунки колегам на день народження

  16.03.2023     71

  Набридло дарувати колегам банальні подарунки, як-от чашки, сервізні набори і коробки цукерок? Давайте поміркуємо разом із Jobs.ua, якими небанальними подарунками ви можете здивувати колег, коли настає цей приємний день. День народження.

  Патріотичні марки

  Пригадуєте, який ажіотаж зчинив тираж першої патріотичної марки з кораблем від Укрпошти? Кияни ладні були годинами стояти в черзі, щоб отримати бажаний комплект. І їх можна зрозуміти, зрештою. Але після кількох випущених марок інтерес до них поступово знизився, хоча Укрпошта продовжує випускати нові патріотичні марки.

  Чи можна комплект таких марок вважати небанальним подарунком? Звичайно. Тим паче, їхня цінність з часом зростатиме, тож через двадцять-тридцять років вони цінуватимуться ще більше. Тобто в певному сенсі це не просто подарунок. Це ще й цінний актив на майбутнє.

  Якщо теж вважаєте марки небанальним подарунком, стежте за новинами від Укрпошти, вони завжди анонсують появу нових марок. Відстежуйте новини про передпродаж і купуйте їх першими. Якщо є можливість, купуйте їх із запасом, щоб згодом можна було потішити таким подарунком друзів і родичів.

  Патріотичні футболки, браслетики, сувеніри

  Незабаром весна і літо, тож подарувати колезі патріотичну футболку, світшот чи браслет – саме те, що треба. Лише не помиліться з розміром, хоча якщо ваш колега любить оверсайз, тут буде ще простіше з вибором подарунку. Берете великий розмір, XL чи XXL, і не прогадаєте.

  Вишукуйте цікаві нові українські бренди, підтримуйте гривнею їхні починання. Також можете звернути увагу на те, чи відраховує компанія частину своїх прибутків на наші збройні сили, чи активно займається волонтерством. Адже краще в такої компанії купувати небанальні подарунки колегам на день народження, бо знатимете, що ваші гроші принесуть подвійну користь: подарунок колезі та непрямий донат на ЗСУ.

  Шоколад з передбаченнями

  Поговоримо про солодощі. Любителям солодкого в якості подарунку підійде шоколад з передбаченнями чи якісь інші небанальні солодощі. Приміром, фанатам Гаррі Поттера можна подарувати Been Boozled – пригадуєте ці дивні карамельки з різними смаками з фільмів і книг про хлопчика, що вижив? Словом, навіть у виборі солодощів можна проявити фантазію, і подарувати цікавий і небанальний подарунок. Та навіть упаковка жуйок «Love is» – хіба ж можна не порадіти такому класному подарунку? Звичайні, «ловеіски» краще дарувати молодшим колегам. Вони точно зрадіють.

  Екокуб – для любителів рослин

  Серед ваших колег є ж такі люди, які люблять вирощувати рослини? Бодай одна така людина в будь-якому колективі знайдеться. Порадуйте їх наборами для вирощування цікавих рослин. Наприклад, екокубами, які дозволять їм виростити багато чудових рослин – від граната карликового і мімози до лаванди з ромашкою.

  Як бачимо, можна придумати безліч небанальних подарунків для колег на їхній день народження. Цей день є особливим для кожної людини, тому порадувати цікавим подарунком в цей день – саме те, що потрібно.

  Читайте також


  ↑ Вгору