Честный работодатель – совершенно не редкость в цивилизованном мире, и чем он авторитетней, тем внимательнее относиться к такому аспекту, как оплата своим сотрудникам.
Jobs.ua не раз приводил факты такого уважительного отношения к труду наемных сотрудников. В этот раз, компания Google провела анализ заработных плат своих разработчиков и выяснила, что несколько дискриминирует их по гендерному признаку. Однако, прекрасный пол в этот раз не пострадал. Наоборот, аналитики компании пришли к выводу, то недоплачивает руководство, как раз представителям сильного пола.
Необходимость такого анализа зарплат, встала перед компанией после многочисленных обвинений в дискриминации женского персонала в финансовых поощрениях последних. Однако, как оказалось, результаты стали неожиданными не только для активистов, поднявших этот вопрос, но и для руководства самой компании.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?