UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Роботодавцю
 4. Методи управління персоналом
 5. Неожиданный "гендерный вопрос" с зарплатами в Google

Неожиданный "гендерный вопрос" с зарплатами в Google

6.03.2019 352Автор: Олександр Мавлідінов
Неожиданный "гендерный вопрос" с зарплатами в Google

Неожиданный "гендерный вопрос" с зарплатами в Google

6.03.2019     352Автор: 

Честный работодатель – совершенно не редкость в цивилизованном мире, и чем он авторитетней, тем внимательнее относиться к такому аспекту, как оплата своим сотрудникам.

Jobs.ua не раз приводил факты такого уважительного отношения к труду наемных сотрудников. В этот раз, компания Google провела анализ заработных плат своих разработчиков и выяснила, что несколько дискриминирует их по гендерному признаку. Однако, прекрасный пол в этот раз не пострадал. Наоборот, аналитики компании пришли к выводу, то недоплачивает руководство, как раз представителям сильного пола.

Необходимость такого анализа зарплат, встала перед компанией после многочисленных обвинений в дискриминации женского персонала в финансовых поощрениях последних. Однако, как оказалось, результаты стали неожиданными не только для активистов, поднявших этот вопрос, но и для руководства самой компании.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору