UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Звільнення
  5. Низька заробітна плата - одна з головних причин звільнення українців

Низька заробітна плата - одна з головних причин звільнення українців

22.09.2019 1717Автор: Лоліта Платошкіна
Низька заробітна плата - одна з головних причин звільнення українців

Низька заробітна плата - одна з головних причин звільнення українців

22.09.2019     1717Автор: 

Матеріальне заохочення грає важливу роль в мотивації підлеглих. Мотивація не тільки підштовхує спеціалістів до дій, але й формує бажання працювати, виконувати свою роботу добре, підвищувати свою кваліфікацію, професіонально рости. Якщо робітник невмотивований, не спрямований на цілі, це напряму відображається на якості його роботи та досягненнях. Як відомо, матеріальне заохочення є однією з головних мотивацій будь-якого робітника. На жаль, не всі українські компанії можуть виплачувати «приємну» заробітну плату спеціалістам. Саме тому низька заробітна плата стає однією з головних причин звільнення українців зі своїх робочих місць.

Причини низьких заробітних плат

На сьогодні відомо, що приблизно 60% робочих українців самостійно звільняються з причини низької заробітної плати в пошуках більшої оплати своєї роботи. Чому так відбувається?

Причини, за якими роботодавець не може надати спеціалісту високу заробітну плату можуть бути досить різними:

  • дохід компанії не дозволяє збільшити виплати,
  • професіоналізм спеціаліста не дає можливості підтвердити підвищення зарплати,
  • власна скупість, бажання збільшувати тільки свій гаманець.
Якщо ви, як роботодавець, зіткнулись з подібною проблемою, то найкращим чесним виходом стане не обіцяти своїм підлеглим високі гори в майбутньому, а бути з ними відвертими щодо фінансової ситуації в компанії. Якщо ви, як робітник, зіткнулись з проблемою низької заробітної плати, то радимо вам:
  1. 1. Оцінити свою роботу та професіоналізм виконання справ. Дайте собі відповідь, чи вважаєте своє виконання роботи гідною для підвищення зарплати.
  2. 2. Запропонуйте роботодавцю відверту розмову щодо вашого кар’єрного росту та подальшого підвищення заробітної плати.
  3. 3. Проаналізуйте результат вашої розмови та перспективи кар’єрного розвитку, зміни заробітної плати у найближчий рік.
  4. 4. Якщо роботодавець не обіцяє збільшення доходу компанії та підвищення заробітної плати, можливо, це дзвіночок задуматись над зміною робочого місця.

Читайте також

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

  • Розміщення вакансій на сайті Jobs.ua19 серпень, 2024

    Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.

  • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

    Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

    Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

↑ Вгору