Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Все про роботу
 4. Звільнення
 5. Низька заробітна плата - одна з головних причин звільнення українців

Низька заробітна плата - одна з головних причин звільнення українців

22.09.2019 654Автор: Лолита Платошкина
Низька заробітна плата - одна з головних причин звільнення українців

Низька заробітна плата - одна з головних причин звільнення українців

22.09.2019     654Автор: 

Матеріальне заохочення грає важливу роль в мотивації підлеглих. Мотивація не тільки підштовхує спеціалістів до дій, але й формує бажання працювати, виконувати свою роботу добре, підвищувати свою кваліфікацію, професіонально рости. Якщо робітник невмотивований, не спрямований на цілі, це напряму відображається на якості його роботи та досягненнях. Як відомо, матеріальне заохочення є однією з головних мотивацій будь-якого робітника. На жаль, не всі українські компанії можуть виплачувати «приємну» заробітну плату спеціалістам. Саме тому низька заробітна плата стає однією з головних причин звільнення українців зі своїх робочих місць.

Причини низьких заробітних плат

На сьогодні відомо, що приблизно 60% робочих українців самостійно звільняються з причини низької заробітної плати в пошуках більшої оплати своєї роботи. Чому так відбувається?

Причини, за якими роботодавець не може надати спеціалісту високу заробітну плату можуть бути досить різними:

 • дохід компанії не дозволяє збільшити виплати,
 • професіоналізм спеціаліста не дає можливості підтвердити підвищення зарплати,
 • власна скупість, бажання збільшувати тільки свій гаманець.
Якщо ви, як роботодавець, зіткнулись з подібною проблемою, то найкращим чесним виходом стане не обіцяти своїм підлеглим високі гори в майбутньому, а бути з ними відвертими щодо фінансової ситуації в компанії. Якщо ви, як робітник, зіткнулись з проблемою низької заробітної плати, то радимо вам:
 1. 1. Оцінити свою роботу та професіоналізм виконання справ. Дайте собі відповідь, чи вважаєте своє виконання роботи гідною для підвищення зарплати.
 2. 2. Запропонуйте роботодавцю відверту розмову щодо вашого кар’єрного росту та подальшого підвищення заробітної плати.
 3. 3. Проаналізуйте результат вашої розмови та перспективи кар’єрного розвитку, зміни заробітної плати у найближчий рік.
 4. 4. Якщо роботодавець не обіцяє збільшення доходу компанії та підвищення заробітної плати, можливо, це дзвіночок задуматись над зміною робочого місця.

Читайте також

 • Що запропонувати перспективним кадрам на роботі?15 жовтень, 2019

  Коли ротодавець працевлаштовує спеціалістів, він бере на себе відповідальність утворити зручні умови роботи та забезпечити спеціаліста всім необхідним для його діяльності та розвитку. Всі ці заходи дуже ефективно його стимулюють та мотивують. До кожного спеціаліста роботодавець повинен мати власний підхід та знати, які засоби мотивації будуть працювати для нього.

 • Причини для відмови в резюме10 жовтень, 2019

  Перед запрошенням спеціаліста на співбесіду роботодавець повинен ретельно вивчити досвід роботи спеціаліста та виявити як сильні, так і слабкі місця. Чесно кажучи, роботодавець читає резюме з метою пошуку причин відмови. Для цього він приділяє увагу дрібницям: невідповідність датам, перебільшенням, незрозумілим фактам, уривкам фраз, які нагадують більше оголошенням з наявністю ключових слів. Роботодавець одразу помічає таку невідповідність та це стає першим дзвіночком, щоб замислитись над відмовою здобувачу або вияснити деякі неточності на співбесіді. Але якщо у роботодавця окрім вас є більш гідні резюме здобувачів, то до співбесіди навряд чи дійде.

 • Як керувати людьми старшими за вас?10 жовтень, 2019

  Керівництво робочим персоналом – одна зі складних та важливих завдань кожного директора та спеціаліста для керівної посади. Труднощів додає той факт, якщо ваш вік менший за вік ваших підлеглих. На думку багатьох робітників, які зіткаються з цим, проблема часто полягає в відмінностях в трудовій етиці поколінь або цінностях. Та ефективне керівництво не має вікових обмежень – стверджують менеджери з персоналу.

 • Яскрава кар’єрна подія цієї осені! 9 жовтень, 2019

  23 жовтня на вас чекає: Ярмарок вакансій «Знайди себе, а ми знайдемо тобі роботу»!

 • Як робота змінює людину 8 жовтень, 2019

  Цими днями автору статей сайту Jobs.ua Лоліті Платошкіній випала нагода відвідати виставку «Корозія характеру (Людина гнучка)». Оскільки проект через мистецтво висвітлює питання праці, офісної культури, стосунків між працівниками та їхніми робочими місцями, Лоліта ділиться з читачами своїми враженнями.

Часто шукають:

↑ Вгору