UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Звільнення
  5. Низька заробітна плата - одна з головних причин звільнення українців

Низька заробітна плата - одна з головних причин звільнення українців

22.09.2019 1727Автор: Лоліта Платошкіна
Низька заробітна плата - одна з головних причин звільнення українців

Низька заробітна плата - одна з головних причин звільнення українців

22.09.2019     1727Автор: 

Матеріальне заохочення грає важливу роль в мотивації підлеглих. Мотивація не тільки підштовхує спеціалістів до дій, але й формує бажання працювати, виконувати свою роботу добре, підвищувати свою кваліфікацію, професіонально рости. Якщо робітник невмотивований, не спрямований на цілі, це напряму відображається на якості його роботи та досягненнях. Як відомо, матеріальне заохочення є однією з головних мотивацій будь-якого робітника. На жаль, не всі українські компанії можуть виплачувати «приємну» заробітну плату спеціалістам. Саме тому низька заробітна плата стає однією з головних причин звільнення українців зі своїх робочих місць.

Причини низьких заробітних плат

На сьогодні відомо, що приблизно 60% робочих українців самостійно звільняються з причини низької заробітної плати в пошуках більшої оплати своєї роботи. Чому так відбувається?

Причини, за якими роботодавець не може надати спеціалісту високу заробітну плату можуть бути досить різними:

  • дохід компанії не дозволяє збільшити виплати,
  • професіоналізм спеціаліста не дає можливості підтвердити підвищення зарплати,
  • власна скупість, бажання збільшувати тільки свій гаманець.
Якщо ви, як роботодавець, зіткнулись з подібною проблемою, то найкращим чесним виходом стане не обіцяти своїм підлеглим високі гори в майбутньому, а бути з ними відвертими щодо фінансової ситуації в компанії. Якщо ви, як робітник, зіткнулись з проблемою низької заробітної плати, то радимо вам:
  1. 1. Оцінити свою роботу та професіоналізм виконання справ. Дайте собі відповідь, чи вважаєте своє виконання роботи гідною для підвищення зарплати.
  2. 2. Запропонуйте роботодавцю відверту розмову щодо вашого кар’єрного росту та подальшого підвищення заробітної плати.
  3. 3. Проаналізуйте результат вашої розмови та перспективи кар’єрного розвитку, зміни заробітної плати у найближчий рік.
  4. 4. Якщо роботодавець не обіцяє збільшення доходу компанії та підвищення заробітної плати, можливо, це дзвіночок задуматись над зміною робочого місця.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Вгору