У любого коллектива есть свой дом, который носит название "офис". Как ни крути, а в офисе сотрудники проводят большую часть своего времени. Специалисты выделили 3 основных элемента, которы присутствуют не в каждом офисе.
1. Доска корпоративного обучения. Нужна по причине неохоты учиться, а при правильном оформлении, можно добиться хороших результатов. Рекомендуется делать распечатки с основными мыслями и идеями, основной обучающей информацией. Можно использовать выдержки из книг либо практические советы из жизни.
2. Доска информации. Обычно все сотрудники жалуются, что все узнают последними. Так оно и бывает - что-то изменилось, а узнали не все. Для исправления даной ситуации вводится информационная доска, на которой вывешивается вся информация от отделов и руководителей.
3. Фотографии. Стенд с фотографиями - это часть корпоративной культуры. Периодически нужно менять фотографии на стенде, чтобы стенд не перестал быть интересным. Этот элемент корпоративной культуры показывает новым сотрудникам, как проходит жизнь в компании. Это играет немаловажную роль, так как новый сотрудник строит свое впечатление о компании и коллективе в первые часы нахождения в офисе.
Добавить эти элементы в офис может не только руководитель, но и любой сотрудник. В основном такое оформление офиса лежит на отделе персонала.
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.