UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. Світова практика
  5. Open space, как враг продуктивнсоти?

Open space, как враг продуктивнсоти?

10.08.2018 416Автор: Олександр Мавлідінов
Open space, как враг продуктивнсоти?

Open space, как враг продуктивнсоти?

10.08.2018     416Автор: 

Популярный вариант офисной планировки – open space, как оказалось, нравиться только небольшому количеству сотрудников.

Как узнал Jobs.ua, исследователи из Гарварда опубликовали свои исследования, в которых утверждают о вреде перехода компаний на «открытую планировку».

Договорившись с двумя крупными компаниями, исследователи провели ряд тестов за несколько недель до полной перепланировки офисов компаний на новый формат, и после этих изменений. На выбранных сотрудников, надевался ряд датчиков-сенсоров, контролирующих данные об их перемещениях, взаимодействиях и т.д.

Интерес к этому эксперименту был вызван уже встречавшимися в прессе недовольными высказываниями сотрудников, работающих в форматах офисов open space. От работников звучали жалобы на различные отвлекающие факторы, ощущение слежки, отсутствие уюта и снижение продуктивности.

Согласно полученным данным, личные коммуникации, работающих вместе людей снизились на 70%. При этом, увеличился процент общения в электронных сетях и мессенджерах: сотрудники стали больше на 56% отправлять электронные письма и увеличили общение в мессенджерах на 67%.

Таким образом, лишенные определенной приватности сотрудники, нашли новые формы общения используя для этого социальные сети, что привело к снижению продуктивности за счет больших затрат времени, необходимого на подобную «переписку».

Опросы среди украинских офисных служащих также показали «нелюбовь» респондентов к такому формату офисов. Сторонников «кабинетной системы» оказалось 58% против 14% тех, кто приветствует open space. 28% остались равнодушны к формату планировки офисов.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору