Кожний, поважаючий себе керівник, повинен аналізувати свою роботу і постійно її корегувати. Виток бажання покращити своє керівництво береться з бажання розвиватися та вдосконалювати свої лідерські навички, свою компанію. Від лояльності лідерських якостей спеціаліста залежить робота усього колективу. А, як відомо, керівник може і надихнути, і навпаки відбити усіляке бажання приходити на роботу. Якщо ви самостійно хочете перевірити себе та свої лідерські навички, то уважно придивіться до наступних ознак поганого керівництва, можливо вони вам підкажуть, що вам необхідно скорегувати у подальшій роботі.
Погане керівництво може стати явною причиною масового звільнення спеціалістів з компанії, порушень багатьох внутрішніх правил, які призводять до хаузу всередині колективу, та тупикових ситуацій вирішення завдань та питань.
Однією з явних ознак поганого керівництва є вибір начальником авторитарного способу керівництва, коли вирішальне слово закріплене за директором, а рішення всіх інших робітників нехтуються. Авторитарний стиль керування не дає всім членам команди розвиватися, тому що їм приходиться існувати у постійному стресі.
Яскравою ознакою поганого керівництва є привласнення колективних ідей собі. Це дуже демотивує колектив та окремих його членів, чиї ідеї були привласнені. Уявіть, якщо сьогодні ці робітники з радістю генерували їх та погоджувались ними ділитися, то наступного разу вони навіть не захочуть приймати участь у пошуку нових ідей а стратегій.
Робітники перестають поважати керівника, який перевищує голос, коли щось йде не по його плану, чи хтось робить помилку у своїй роботі. Такий начальник показує поганий приклад та формує негативний авторитет для себе в подальшому. Не дозволяйте собі виходи з рівноваги та перевищувати голос на своїх робітників, особливо в присутності усього колективу.
Явною ознакою поганого керівництва є видумування дивних необґрунтованих правил. Правила повинні бути в кожному колективі, але вони мають бути лояльними та чесними по відношенню до членів колективу. Коли правила необґрунтовані та навіть смішні, то у колективу виникають підозри шо до цілісності їх виконування. Тому і, знову ж таки, валиться авторитет.
Якщо хочете зберегти гарні стосунки в колективі позбудьтесь ознак поганого керівництва та виховуйте в собі лише позитивні лідерські якості.
Вас приваблює виробництво фільмів, мрієте працювати в кіноіндустрії? Зверніть увагу на цікаві професії зі світу кіно.
Українські видавництва публікують чимало цікавих новинок в жанрі нонфікшн. Нещодавно ми писали про цікаві книги для представників творчої індустрії, а в цій добірці пропонуємо вашій увазі нонфікшн-новинки для менеджерів.
Читайте найважливіші поради для успішного старту в ролі керівника.
Що запитати в рекрутера на співбесіді, щоб справити хороше враження? Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує підготувати шпаргалку на важливу співбесіду.
Якщо не прагнете опановувати digital-професію, натомість хочеться робити щось руками і стати в цьому справжнім професіоналом — радимо приглянутися до сучасних перспективних професій не зі сфери онлайн.