UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Все про роботу
 4. Робота студентам
 5. Перша робота? — терпіть!

Перша робота? — терпіть!

17.04.2006 260
Перша робота? — терпіть!

Перша робота? — терпіть!

17.04.2006     260
Коли ж після інституту ви знайшли свою першу роботу, це правило перестало діяти. З тієї простої причини, що заліковка зникла разом з отриманням диплому. Зате з’явилась трудова книжка. Ви працюєте на першій роботі — і почуваєте, що це ваше... Бачите, що можете більше... Але... але вас ніхто не помічає... Терпіть і наполегливо рухайтесь вперед, досягайте на одному місці максимального прогресу — і домагайтесь, щоб цей прогрес був зафіксований у трудовій книжці. Ми дуже часто стикаємось із ситуацією, коли людина — свідомо! — сидить в одній компанії і трудиться не покладаючи рук за смішні, як на такі здібності, гроші. І дуже часто саме ці люди йдуть після співбесіди в рекрутинговому агентстві в інші компанії на високі й відповідальні посади. Усе це можливе через те, що минула робота стала для таких людей справжнім горнилом. Вони звикли робити справу. Без корпоративних обідів, вечірок та бурхливих виїздів на природу. Перша робота привчає людей працювати і заробляти гроші. Перша робота учить давати гідну відповідь, перебуваючи в статусі новачка; змушує крутитися, вертітися — і в той же час виглядати на всі сто. А хто не витримав, з тим інша справа. Рекрутер запитає, чому на початку трудової діяльності так часто мінялася робота, попросить принести відгуки та рекомендаційні листи, буде наполегливо випитувати, які відносини складалися в першому колективі і т.д., і т.п.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору