UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Робота студентам
  5. Перша робота? — терпіть!

Перша робота? — терпіть!

17.04.2006 288
Перша робота? — терпіть!

Перша робота? — терпіть!

17.04.2006     288
Коли ж після інституту ви знайшли свою першу роботу, це правило перестало діяти. З тієї простої причини, що заліковка зникла разом з отриманням диплому. Зате з’явилась трудова книжка. Ви працюєте на першій роботі — і почуваєте, що це ваше... Бачите, що можете більше... Але... але вас ніхто не помічає... Терпіть і наполегливо рухайтесь вперед, досягайте на одному місці максимального прогресу — і домагайтесь, щоб цей прогрес був зафіксований у трудовій книжці. Ми дуже часто стикаємось із ситуацією, коли людина — свідомо! — сидить в одній компанії і трудиться не покладаючи рук за смішні, як на такі здібності, гроші. І дуже часто саме ці люди йдуть після співбесіди в рекрутинговому агентстві в інші компанії на високі й відповідальні посади. Усе це можливе через те, що минула робота стала для таких людей справжнім горнилом. Вони звикли робити справу. Без корпоративних обідів, вечірок та бурхливих виїздів на природу. Перша робота привчає людей працювати і заробляти гроші. Перша робота учить давати гідну відповідь, перебуваючи в статусі новачка; змушує крутитися, вертітися — і в той же час виглядати на всі сто. А хто не витримав, з тим інша справа. Рекрутер запитає, чому на початку трудової діяльності так часто мінялася робота, попросить принести відгуки та рекомендаційні листи, буде наполегливо випитувати, які відносини складалися в першому колективі і т.д., і т.п.

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?


Часто шукають

↑ Вгору