И вне зависимости от того, кем является человек – вчерашним студентом, делающим первые шаги в карьере, или профессионалом своего дела, юристом или журналистом, директором большого завода или заместителем министра, – существует несколько универсальных рекомендаций, которыми может руководствоваться любой деловой человек.
• Цвет. Холодные цвета слегка отталкивают, а теплые располагают к себе. Если вы уверены в своем обаянии и деловых качествах, то на важные переговоры наденьте костюм нейтрального цвета, в противоположном случае остановитесь на более ярких цветах.
• Макияж. Нежелателен как слишком яркий макияж, так и его полное отсутствие.
• Парфюм. Аромат духов не должен быть навязчивым. Даже если вы предпочитаете «тяжелые» ароматы, на работу выбирайте свежие, легкие, еле уловимые запахи.
• Украшения. Никакой дешевой бижутерии. Бриллианты тоже будут неуместны. Отменный вкус подчеркнут неброские украшения. У мужчин допустимы часы и обручальное кольцо, не более.
• Аксессуары. Дурным вкусом являются пластиковые пакеты, поэтому документы лучше носить в папках, а личные вещи в небольших деловых сумках.
Ідеального зразка резюме не існує. Якщо погуглити «шаблони написання резюме», ми наткнемося на десятки, якщо не сотні, варіантів. Що ж робити, якщо хочеться скласти привабливе для роботодавців резюме?
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.