Початок пандемії коронавірусу, який до невпізнання змінив сферу людських відносин і спілкування, зробив роботу фрілансера ще актуальнішою, ніж раніше. Але працювати вдома теж не так легко, як може видатися на перший погляд. Безліч відволікаючих факторів навколо – диван, телевізор та холодильник – та й сім’я вимагає чимало уваги. Як фрілансерам залишатися мотивованим на роботі, і встигати зробити все заплановане, і навіть більше? Разом з Jobs.ua спробуємо розібратися в цьому.
У всіх без винятку країнах людей приваблює фріланс через його очевидні плюси: гнучкий графік роботи, відсутність начальника-наглядача над головою, можливість самому обирати проєкти і працювати з любого куточка світу. А ще – багато вільного часу, можливість творчого самовираження, відпустка коли захочеш а не коли начальник сказав, не потрібно відпрошуватися по нагальній справі та виконувати незрозумілі плани.
Але й недоліки теж є, з яких виділимо нестабільний заробіток, постійний процес пошуку клієнтів, відсутність бонусів від замовників і брак «живого» спілкування. А якщо хочете влаштувати корпоратив, вам доведеться запросити друзів чи сусідів, або святкувати наодинці.
Чим відрізняється робота в офісі і на себе? Лише стабільністю. Фрілансеру платять за проєкти, і він не завжди знає, скільки «набіжить» за місяць, але якщо ми візьмемо до уваги витрачений час за місяць і зароблені гроші, то як фрілансер ви однозначно заробите більше, адже співвідношення проведеного за роботою часу буде суттєво відрізнятися. І ми підійшли до важливого моменту: як залишатися мотивованим в процесі роботи, щоб не розпорошувати увагу і ментальні зусилля на що завгодно, але тільки не на виконання робочих завдань?
Пошукачам не подобається формат групової співбесіди, та ейчари іноді вдаються до нього. Навіщо вони це роблять? Давайте з’ясуємо разом із Jobs.ua, а ще розглянемо переваги й недоліки групової співбесіди.
Тоді зло мало одне обличчя. Сьогодні — інше, але суть та сама: імперські амбіції, зневага до людського життя.
День памʼяті — це не лише про минуле. Це про вибір, який ми робимо сьогодні: стояти за свободу, за життя, за правду! Слава Україні! Героям Слава!
Портал Jobs.ua розповідає, що потрібно знати про рукостискання в контексті ділового етикету.
В цій статті пропонуємо познайомитися з деякими цікавими способами заробітку, коли людина фактично заробляє гроші, не роблячи при цьому абсолютно нічого.
Розглянемо разом з Jobs.ua ще кілька цікавих професій гіпотетичного майбутнього, які зустрічаються на сторінках блискучого sci-fi роману «Сліпобачення» від визнаного майстра жанру канадського письменника Пітера Воттса.