Початок пандемії коронавірусу, який до невпізнання змінив сферу людських відносин і спілкування, зробив роботу фрілансера ще актуальнішою, ніж раніше. Але працювати вдома теж не так легко, як може видатися на перший погляд. Безліч відволікаючих факторів навколо – диван, телевізор та холодильник – та й сім’я вимагає чимало уваги. Як фрілансерам залишатися мотивованим на роботі, і встигати зробити все заплановане, і навіть більше? Разом з Jobs.ua спробуємо розібратися в цьому.
У всіх без винятку країнах людей приваблює фріланс через його очевидні плюси: гнучкий графік роботи, відсутність начальника-наглядача над головою, можливість самому обирати проєкти і працювати з любого куточка світу. А ще – багато вільного часу, можливість творчого самовираження, відпустка коли захочеш а не коли начальник сказав, не потрібно відпрошуватися по нагальній справі та виконувати незрозумілі плани.
Але й недоліки теж є, з яких виділимо нестабільний заробіток, постійний процес пошуку клієнтів, відсутність бонусів від замовників і брак «живого» спілкування. А якщо хочете влаштувати корпоратив, вам доведеться запросити друзів чи сусідів, або святкувати наодинці.
Чим відрізняється робота в офісі і на себе? Лише стабільністю. Фрілансеру платять за проєкти, і він не завжди знає, скільки «набіжить» за місяць, але якщо ми візьмемо до уваги витрачений час за місяць і зароблені гроші, то як фрілансер ви однозначно заробите більше, адже співвідношення проведеного за роботою часу буде суттєво відрізнятися. І ми підійшли до важливого моменту: як залишатися мотивованим в процесі роботи, щоб не розпорошувати увагу і ментальні зусилля на що завгодно, але тільки не на виконання робочих завдань?
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.