UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Відпустка
  5. Правила хорошего отдыха

Правила хорошего отдыха

14.10.2007 244
Правила хорошего отдыха

Правила хорошего отдыха

14.10.2007     244
Каждому человеку знакомо состояние постотпускной или послепраздничной хандры: не хочется выходить на работу, пропадает желание что-либо делать. Между тем, в идеале мы должны использовать образовавшийся перерыв с максимальной пользой для себя: отдохнуть, поправить здоровье, набраться сил. Почему же все выходит с точностью до наоборот? Психологи отмечают, что причин, ухудшающих самочувствие после отпусков и праздников, несколько. Многие не умеют отдыхать, чаще всего план праздничных мероприятий начинается с того, что мы пытаемся наверстать время, отпущенное нам на сон. Казалось бы, не так плохо. Но, добрав свою норму, переходим к делам хозяйственным – стирке, уборке и даже ремонту в квартире – или к земляным работам на даче. Чтобы праздники остались в памяти приятными впечатлениями, помните о двух простых правилах. Правило первое: Выбирайте «свой» отдых. Подумайте, что в вашем представлении значит хорошо провести свободное время? Может быть, это будет чтение книг или общение с друзьями. Многие любят путешествовать, собираются в группы, ходят на байдарках или в горы. Вариантов множество, и кажется, что все они хороши. Но весь вопрос в том, соответствует ли такой вид отдыха вашим желаниям и интересам. Ведь все мы разные, кому-то нравится экзотика Турции, а кто-то предпочитает поехать к Байкалу или в Карпаты. Правило второе: Отдайте предпочтение наиболее приятным делам. Не старайтесь рывком одолеть то, чем давно собирались заняться. Если все отпускные дни клеить обои или строить дачу, то отдохнуть не удастся. Сходите к косметологу или массажисту, загляните на книжный рынок, узнайте, какие выставки сейчас есть в городе. Издание "Работа+Карьера"

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?


Часто шукають

↑ Вгору