Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Відпустка

  Публікації "Відпустка"

  Сторінка 1 з 6

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Як знайти час на відпустку, якщо ви начальник

   6 січня 220

   Багато керівників стикаються з наступною проблемою: вже ніби пора у відпустку, та й організм хоче відпочити від робочих буднів… але нема на кого залишити колектив.

  • Відпочинок з користю

   5 вересня 2020 182

   Разом з jobs.ua пропонуємо поговоримо про приємне. Продуктивність, вирішення термінових і важливих завдань, професійне зростання – все це добре і ,звичайно, для кожного з нас важливе. Однак не можна забувати, що всім нам потрібен відпочинок: будь-то вихідні, омріяна відпустка або просто невеличка перерва протягом дня. Як же знайти ці приємні хвилини, години, дні й встигати займатися саморозвитком, досягати шалених успіхів у тій сфері діяльності, яку обрали?

  • Найкращі романи сучасних фантастів, якими ви зачитаєтесь у відпустці

   21 липня 2020 283

   Для тих, хто любить провести час у відпустці з хорошою книгою, Jobs.ua підібрали найкращі книги сучасних фантастів, які здивують вас і шокують, і відправлять в подорож можливими сценаріями розвитку людства.

  • Як навчитися правильно відпочивати у відпустці

   21 серпня 2019 334

   Ефективний трудовий процес неможливий без повноцінного відпочинку. Це необхідно фізіологічно і передбачено на рівні законодавства, в Трудовому кодексі (вихідні дні, відпустка). Динамічний темп життя, необхідність виконати максимум завдань за мінімальний період створюють велике навантаження, щільний робочий графік, психологічну залежність, що не дозволяє в повній мірі відпочити, навіть коли для цього з’являється вільний час.

  • Отпуск с пользой для карьеры

   10 травня 2018 437

   Остается чуть меньше месяца к лету, а это значит, что самое время специалисту продумать все тонкости отпуска. Брать отпуск необходимо грамотно, учитывая все факторы комфортного его проведения. И одним из главным факторов, является, конечно, польза для карьеры специалиста. Страх о том, что отпуск, таким образом, создаст брешь между событиями в компании и вашем отделе и вашими профессиональными умениями всегда присутствует у специалиста. Но было бы глупо отказываться от отпуска в сторону беспрерывного труда. Как же правильно брать отпуск с пользой для вашей карьеры.

  • Экономный отпуск

   5 серпня 2008 380

   Самые предусмотрительные из нас начинают откладывать на отпуск загодя. Однако жизнь постоянно вносит свои коррективы, и случается, что к...

  • Экстрим!

   30 липня 2008 413

   Говорят, экстремальный отдых существует для тех, кто не мыслит своей жизни без преодоления трудностей, покорения новых вершин. Адреналин в крови, заставляющий работать на полную мощь все системы нашего организма, необходим для..

  • Куда поехать отдыхать?

   1 серпня 2008 435

   Лучший отдых – в перемене обстановки, новых впечатлениях. Что может быть интереснее путешествий, поездок в другие города, страны...

  • Отпуск вашей мечты. Какой он? (блиц-опрос)

   8 серпня 2008 689

   Моя мечта – континентальный круиз на современном суперлайнере. Однако это очень дорогое удовольствие: я несколько раз собиралась...

  • Чем манит берег турецкий?

   12 серпня 2008 414

   Смешно сказать, но в отпуск в Турцию меня уговаривала поехать вся семья. На море я ездила давно, по путевкам отдыхала и вовсе редко...


  Ctrl →
  1 з 6

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору