UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Звільнення
  5. Причины кадровых миграций

Причины кадровых миграций

29.05.2007 192
Причины кадровых миграций

Причины кадровых миграций

29.05.2007     192
Наверное, многие новички, пришедшие на работу, замечали: в первое время коллектив кажется прочным, отношения между сотрудниками устоявшимися и нерушимыми. Но это только на первый взгляд. Однажды происходит нечто, похожее на переворот: увольняется директор, а с ним и большая часть отдела. 1. Чаще всего руководитель уходит на заранее подготовленные позиции. Мир профессионалов узок, в процессе работы завязываются связи, появляются друзья. Получив выгодное предложение от знакомых, специалист принимает приглашение, а чтобы легче влиться в работу и плавно войти в новый коллектив, зовет сотрудников с собой. 2. Второй распространенный вариант развития событий – это переход в конкурирующую компанию. Новый работодатель нуждается в свежих силах (тем более бывших конкурентах) – возможно, они укрепят отряд профессионалов, внесут новые веяния, усилят позиции компании на рынке. Обещая работу руководителю, представители компании заинтересованы и в его команде, так как появляется возможность скорее получить результат. 3. Смена команды специалистов может произойти и в том случае, когда возникает конфликт между сотрудниками и работодателем. 4. Иногда руководитель уходит «на свои хлеба», т.е. организует новое предприятие. В таком случае, он сам кровно заинтересован в команде, поскольку без людей, которым он доверяет, работать будет сложно. Стоит отметить, что чаще других меняют место работы программисты и дизайнеры. Приглашения от конкурентов больше получают высококвалифицированные менеджеры отдела продаж (важна клиентская база), специалисты по рекламе, опытные маркетологи. Издание "Работа+Карьера"

Читайте також

  • Зник інтерес до роботи? Ось поради, як підвищити мотивацію21 лютий, 2025

    Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 лютий, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 лютий, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.


Часто шукають

↑ Вгору