UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. На допомогу HR
  5. Проблем у компаний от своих сотрудников не меньше, чем от хакеров

Проблем у компаний от своих сотрудников не меньше, чем от хакеров

30.04.2010 153

Аудиторские комитеты компаний обеспокоены тем, что советы директоров слишком мало времени, денег и усилий уделяют ІТ-безопастности. Оказывается, внутренние работники компаний ответственны за треть нарушений безопасности информационных технологий, особенно, в финансовых организациях.

Два опроса, один из которых был проведен компанией KPMG, а другой — Deloitte& Touche, указывают на рост обеспокоенности безопасностью ІТ-систем. Компании начинают осознавать, что внутренняя угроза от подозрительных или просто неосторожных работников ничуть не меньше, чем от внешних хакеров.

Опрос KPMG, в котором приняли участие свыше 1300 членов аудиторских комитетов в 25-ти странах, обнаружил, что приблизительно треть из них не довольна вниманием компании к проблемам IТ. При этом шесть из десяти респондентов остаются лишь частично довольными.

В то время как 45% аудиторских комитетов действительно имеют влияние и отвечают за безопасность и защиту информации, каждый пятый комитет жалуется на то, что нет ни одного рычага контроля за этой важной сферой.

Однако, наибольшая проблема с безопасностью ІТ-систем возникает в организациях, которые занимаются финансовыми услугами. Почти две трети таких организаций, которые приняли участие в опросе Deloitte, отметили внутренние проблемы с безопасностью. Результатом того, что на эти проблемы наконец начинает обращать внимание наивысшее руководство компаний, должно стать увеличение инвестиций в сферу ІТ-безопастности.

Но пока почти четверть компаний не уделяет достаточного внимания соответствующей учебе и тренингам своего персонала, чтобы обеспечить более высокий уровень их ІТ-образования.

Источник "24.ua"

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору