UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Грошове питання
  5. Програма допомоги переселенцям під час війни від уряду

Програма допомоги переселенцям під час війни від уряду

22.03.2022 389Автор: Лоліта Платошкіна
Програма допомоги переселенцям під час війни від уряду

Програма допомоги переселенцям під час війни від уряду

22.03.2022     389Автор: 

Сьогодні Уряд заявив про реалізацію масштабної програми допомоги українцям, яким вимушено довелось покинути власні домівки після введення воєнного стану по всій території України. Це додаткова допомога всім внутрішнім та зовнішнім переселенцям. Про старт самої програми повідомив Прем’єр-міністр України у відео анонсі та познайомив всіх з ключовими напрямами, за якими буде проходити підтримка переселенців.

Ключові напрямки, за якими буде проходити підтримка переселенців стосується основних сфер життя, які наразі не всі українці можуть собі дозволити повноцінно оплатити через воєнне положення: житлові питання; грошова щомісячна допомога; виплати на дітей; грошова підтримка роботодавців, що працевлаштовують переселенців. 

Житлові питання

Всім, кому вдалось прихистити безкоштовно переселенців з інших областей, в яких ведуться активні воєнні дії, мають змогу отримати 450 гривень відшкодувань за кожного переселенця на компенсацію комунальних послуг. Реалізація програми розпочалась з 21 березня, з реєстрації тимчасових переселенців територіальними громадами та ЦНАПами. Робити це стане легше і зручніше, коли функція реєстрації запрацює з 30 березня через Дію.

Грошова щомісячна допомога

Грошова щомісячна мінімальна допомога полагається кожному переселенцю в Україні розміром 2000 гривень всім, хто переїхав з районів активних бойових дій. Виплати будуть здійснюватись просто через Дію на картку банку.

Виплати на дітей

Українці, у кого є діти, також не обійдуться без грошової допомоги. По 3000 гривень будуть виплачені на кожну дитину, яка через війну вимушено переїхала в більш безпечні регіони.

Грошова підтримка роботодавців, що працевлаштовують переселенців

На жаль, багато областей країни вже переповнені переселенцями. Тому питання прихистку та працевлаштування переселенців на нових місцях проживання стає складно вирішальною проблемою. Місцеві органи працевлаштування та біржа праці вже переповнена запитами переселенців та потреби в роботі. Проте для тих роботодавців, хто все ж таки знайшов місце для працевлаштування переселенця в організації, можна розраховувати на грошову підтримку від Уряду. 6500 гривень отримають роботодавці, які працевлаштовують вимушених переселенців з постраждалих від російських військ територій за кожного працівника.

Ця програма повинна підтримати вимушених переселенців в цей непростий час. На жаль, кількість переселенців продовжує збільшуватись, тому програма забезпечить всіх додатковою грошовою допомогою на потреби переселенців. Також читайте статтю «Де отримати соціальну допомогу під час війни» та дізнавайтесь додатково інформацію як будуть здійснюватись виплати пенсії під час війни, де можна отримати безкоштовні продуктові набори в територіальних центрах чи волонтерських організаціях, грошову допомогу найманим працівникам в тих областях, де ведуться активні бойові дії.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору