Сьогодні Уряд заявив про реалізацію масштабної програми допомоги українцям, яким вимушено довелось покинути власні домівки після введення воєнного стану по всій території України. Це додаткова допомога всім внутрішнім та зовнішнім переселенцям. Про старт самої програми повідомив Прем’єр-міністр України у відео анонсі та познайомив всіх з ключовими напрямами, за якими буде проходити підтримка переселенців.
Ключові напрямки, за якими буде проходити підтримка переселенців стосується основних сфер життя, які наразі не всі українці можуть собі дозволити повноцінно оплатити через воєнне положення: житлові питання; грошова щомісячна допомога; виплати на дітей; грошова підтримка роботодавців, що працевлаштовують переселенців.
Всім, кому вдалось прихистити безкоштовно переселенців з інших областей, в яких ведуться активні воєнні дії, мають змогу отримати 450 гривень відшкодувань за кожного переселенця на компенсацію комунальних послуг. Реалізація програми розпочалась з 21 березня, з реєстрації тимчасових переселенців територіальними громадами та ЦНАПами. Робити це стане легше і зручніше, коли функція реєстрації запрацює з 30 березня через Дію.
Грошова щомісячна мінімальна допомога полагається кожному переселенцю в Україні розміром 2000 гривень всім, хто переїхав з районів активних бойових дій. Виплати будуть здійснюватись просто через Дію на картку банку.
Українці, у кого є діти, також не обійдуться без грошової допомоги. По 3000 гривень будуть виплачені на кожну дитину, яка через війну вимушено переїхала в більш безпечні регіони.
На жаль, багато областей країни вже переповнені переселенцями. Тому питання прихистку та працевлаштування переселенців на нових місцях проживання стає складно вирішальною проблемою. Місцеві органи працевлаштування та біржа праці вже переповнена запитами переселенців та потреби в роботі. Проте для тих роботодавців, хто все ж таки знайшов місце для працевлаштування переселенця в організації, можна розраховувати на грошову підтримку від Уряду. 6500 гривень отримають роботодавці, які працевлаштовують вимушених переселенців з постраждалих від російських військ територій за кожного працівника.
Ця програма повинна підтримати вимушених переселенців в цей непростий час. На жаль, кількість переселенців продовжує збільшуватись, тому програма забезпечить всіх додатковою грошовою допомогою на потреби переселенців. Також читайте статтю «Де отримати соціальну допомогу під час війни» та дізнавайтесь додатково інформацію як будуть здійснюватись виплати пенсії під час війни, де можна отримати безкоштовні продуктові набори в територіальних центрах чи волонтерських організаціях, грошову допомогу найманим працівникам в тих областях, де ведуться активні бойові дії.
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!
Шановні клієнти!
Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.