UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Грошове питання
  5. Програма допомоги переселенцям під час війни від уряду

Програма допомоги переселенцям під час війни від уряду

22.03.2022 368Автор: Лоліта Платошкіна
Програма допомоги переселенцям під час війни від уряду

Програма допомоги переселенцям під час війни від уряду

22.03.2022     368Автор: 

Сьогодні Уряд заявив про реалізацію масштабної програми допомоги українцям, яким вимушено довелось покинути власні домівки після введення воєнного стану по всій території України. Це додаткова допомога всім внутрішнім та зовнішнім переселенцям. Про старт самої програми повідомив Прем’єр-міністр України у відео анонсі та познайомив всіх з ключовими напрямами, за якими буде проходити підтримка переселенців.

Ключові напрямки, за якими буде проходити підтримка переселенців стосується основних сфер життя, які наразі не всі українці можуть собі дозволити повноцінно оплатити через воєнне положення: житлові питання; грошова щомісячна допомога; виплати на дітей; грошова підтримка роботодавців, що працевлаштовують переселенців. 

Житлові питання

Всім, кому вдалось прихистити безкоштовно переселенців з інших областей, в яких ведуться активні воєнні дії, мають змогу отримати 450 гривень відшкодувань за кожного переселенця на компенсацію комунальних послуг. Реалізація програми розпочалась з 21 березня, з реєстрації тимчасових переселенців територіальними громадами та ЦНАПами. Робити це стане легше і зручніше, коли функція реєстрації запрацює з 30 березня через Дію.

Грошова щомісячна допомога

Грошова щомісячна мінімальна допомога полагається кожному переселенцю в Україні розміром 2000 гривень всім, хто переїхав з районів активних бойових дій. Виплати будуть здійснюватись просто через Дію на картку банку.

Виплати на дітей

Українці, у кого є діти, також не обійдуться без грошової допомоги. По 3000 гривень будуть виплачені на кожну дитину, яка через війну вимушено переїхала в більш безпечні регіони.

Грошова підтримка роботодавців, що працевлаштовують переселенців

На жаль, багато областей країни вже переповнені переселенцями. Тому питання прихистку та працевлаштування переселенців на нових місцях проживання стає складно вирішальною проблемою. Місцеві органи працевлаштування та біржа праці вже переповнена запитами переселенців та потреби в роботі. Проте для тих роботодавців, хто все ж таки знайшов місце для працевлаштування переселенця в організації, можна розраховувати на грошову підтримку від Уряду. 6500 гривень отримають роботодавці, які працевлаштовують вимушених переселенців з постраждалих від російських військ територій за кожного працівника.

Ця програма повинна підтримати вимушених переселенців в цей непростий час. На жаль, кількість переселенців продовжує збільшуватись, тому програма забезпечить всіх додатковою грошовою допомогою на потреби переселенців. Також читайте статтю «Де отримати соціальну допомогу під час війни» та дізнавайтесь додатково інформацію як будуть здійснюватись виплати пенсії під час війни, де можна отримати безкоштовні продуктові набори в територіальних центрах чи волонтерських організаціях, грошову допомогу найманим працівникам в тих областях, де ведуться активні бойові дії.

Читайте також

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

  • Розміщення вакансій на сайті Jobs.ua19 серпень, 2024

    Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.

  • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

    Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

    Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

↑ Вгору