UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Це важливо знати кожному
  5. Прокрастинуємо з користю: лайфхаки для тих днів, коли нічого не хочеться робити

Прокрастинуємо з користю: лайфхаки для тих днів, коли нічого не хочеться робити

26.10.2022 452
Прокрастинуємо з користю: лайфхаки для тих днів, коли нічого не хочеться робити

Прокрастинуємо з користю: лайфхаки для тих днів, коли нічого не хочеться робити

26.10.2022     452

Виявляється, прокрастинувати можна з користю. Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, як провести з користю ті дні, коли нічого не хочеться робити, і коли найбільшим викликом на шляху до результату є власна лінь.

Вчимо англійську, лінуючись

Але зазначимо одразу, що не варто сильно дорікати і шпетити себе в такі дні. Навіть якщо відкинути війну, повітряні тривоги та відключення електрики, лінуватися і прокрастинувати час від часу є нормою для всіх нас. Як і докоряти собі в цьому, що є абсолютно зайвим. Але в ці дні, коли не хочеться щось робити від слова «взагалі», згадайте про те, що можна передивлятися серіали з великою користю для себе. Заходьте на «Нетфлікс» чи той же самий YouTube, вмикайте улюблений серіальчик чи навчальне відео, і нехай ваш мозок навчається в пасивному режимі. На «Нетфліксі» дуже зручно це робити, адже практично для кожного серіалу ви можете ввімкнути не лише англійські, але й українські субтитри. І взагалі, передивлятися серіали в оригіналі – з субтитрами чи ні, без різниці – це чудова практика саме в розмовній англійській. А в багатьох сучасних професіях, які вимагають знання на розмовному рівні – це саме те, що треба.

TikTok, YouTube и Netflix – «свята трійця» нашої прокрастинації

І дійсно, навчатися чомусь новому у вільні від роботи години не так то просто, зважаючи на те, що дешевий дофамін у вигляді фан-контенту доступний нам цілодобово. І тут нам у нагоді стає ця сама «свята трійця», адже можна бездумно споживати розважальний контент, а можна підійти розважливо і налаштувати свою стрічку так, щоб ваш мозок і розважався, і одночасно навчався чомусь новому. Тим паче, контенту в соцмережах на любий смак: і не лише розважального, а й розвиваючого.

Аудіокниги – як вам ідея?

Коли прокрастинуєш, буває ліньки розгорнути навіть книгу, яку давно хотів прочитати. Можливо, вдалим рішенням для вас у ці дні стане прослуховування аудіокниг. Адже це доволі пасивний спосіб споживання нової інформації, який не потребує багато зусиль. Все, що потрібно для цього – це зручно влягтися, заплющити очі і просто слухати. Звичайно, під час таких аудіосеансів можна й задрімати, зважайте на це.

Читаємо новини, але англійською мовою

Ще більш просунутий рівень для тих днів, коли ви прокрастинуєте – це читати новини англійською мовою. Або ж іншими мовами, якщо ви вивчаєте, приміром, іспанську, польську чи німецьку. Знову ж таки, вбиваєте два зайця – і світові новини дізнаєтеся, і заодно вивчите нові слова, фрази та словосполучення. Корисна звичка, між іншим. Виробивши її з часом, ваші «прокрастинаційні» дні важко буде назвати такими.

А як вам така ідея – поставити собі за ціль прочитати в оригіналі якусь знакову для вас книгу? Причому читати її будете тоді, коли не хочеться нічого робити. Ніби й дурничка, а скільки користі вона може принести вам в ті дні, коли лінощі братимуть гору.

Сподіваємося, наведені вище поради стануть вам у нагоді. Вдосконалюватися і розвиватись навіть тоді, коли прокрастинуєте – це чудово, хіба не так?

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору