Forbes опубликовал свою версию лучших работодателей мира из 5оо компаний. 185 мест в рейтинге заняли компании из США, на втором месте по количеству «лауреатов» - 80 компаний из Гонконга и Китая.
По информации Jobs.ua, шесть из десяти компаний, вошедших в «топ», также американские. Два места заняли компании Германии, одна гонгконская и одна тайская компании.
Первое место в рейтинге присуждено материнской компании Google-Alphabet. На сегодняшний день, в ней трудятся свыше 80 000 человек со средней заработной платой в 200 000 долларов США в год. Кстати, победитель этого года, занимал первое место и в прошлогоднем рейтинге известного издания.
Второе место досталось компании Microsoft, насчитывающей 124 000 сотрудников. Третье, как и в прошлом году, заняла Apple.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.