UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Це важливо знати кожному
  5. Раціоналізація бюджету: як економити в умовах кризи

Раціоналізація бюджету: як економити в умовах кризи

1.06.2020 341Автор: Олександр Мавлідінов
Раціоналізація бюджету: як економити в умовах кризи

Раціоналізація бюджету: як економити в умовах кризи

1.06.2020     341Автор: 

Криза, чи то економічна, чи соціальна, медична, фінансова, політична…будь-яка – регулярне явище побудованого людьми такого типу суспільства. Це ніяким чином не відміняє увесь той ризик, нервове напруження та постійний стрес, зі всіма негативними наслідками, які подібні явища приносять в наше життя.

Щоб вдало протидіяти будь-яким кризовим викликам, окрім виконання необхідних для подолання конкретної кризи дій, не можна забувати загальні корисні поради, здатні допомогти пережити численні потрясіння різних форматів. По-перше, треба розуміти, що криза – це завжди проблеми, що заважають світові та суспільству рухатися звичним шляхом: планувати майбутнє, спілкуватися, працювати. Це означає, що майже в усіх різновидах кризових ситуацій, людина однозначно зіткнеться з фінансовими труднощами.

Саме цьому, приклади загальної раціоналізації власних бюджетів, що надані нижче, ідеально спрацюють при різних кризових обставинах та суттєво полегшають людині час очікування нормалізації ситуації.

Новий родинний бюджет

Скорегуйте сучасний бюджет вашої родини, з урахуванням нових кризових обставин. Зрозуміло, що графу витрат на розваги, хобі, речовий шопінг та інші пункти що зараз не на часі, треба розподілити між більш насущними пунктами витрат.

Купуйте відповідально

кризовий бюджет

Для того, щоб не робити хаотичних, непродуманих покупок та, звичайно, зайвих фінансових витрат, складайте список покупок, навіть лише дрібних продуктових, та намагайтеся не відхилятися від обраного варіанту. Криза – найкращий час, щоб переплачувати за бренд, популярність, зручне пакування чи власну «прихильність». Серед бюджетних варіантів продуктів, гарантовано можна знайти співвідношення якості та ціни.

Один раз на тиждень – запланований вихід суто за продуктами. Така рідкість фактів продуктового шопінгу, допоможе більш ретельно планувати вашу «оптову закупівлю» та суттєво заощаджувати гроші. Між такими виходами до магазину, зволікайте інших відвідувань продуктових торгівельних точок, не створюючи для себе ризик «зірватися» та придбати щось смачненьке, проте наразі недоцільне.

Також:

  • помилка, що ризикована суттєвими зайвими тратами грошей – це здійснювати похід за покупками продуктів у голодному стані;
  • намагайтеся не брати товар з полиць, розташованих на «лінії покупця» (на рівні ваших очей), саме там перш за все опиняється увесь неліквід та такі товари. Що потребують швидкої реалізації;
  • рахуйте суму витрат, протягом наповнення вашого кошику або візку;
  • багаторазова продуктова сумка – набагато чистіше та дешевше місце для переносу продуктів аніж одноразові небезкоштовні пакети;
  • не соромтеся та завжди перевіряти чек коло каси, рятуючи працівників від випадкових помилок, а себе від переплат.

Харчування, найбільш необхідні поточні покупки, не дай Бог, аптечні витрати та інші побутові витрати, будуть становити майже половину вашого сімейного щомісячного доходу, в середньому. З цим вже нічого не вдієш, але завжди можна переглянути напрямки витрат та покупки, щоб віддати перевагу тим придбанням та аспектам вашого життя, які більш всього на це потребують. Одночасно, розберіться з комунальними платами та іншими необхідними платіжками, що має ваша родина. Можливо, дещо з таких виплат передбачає певний термін паузи, що допоможе вам не наражатися на ризик штрафів по тих платах, які призупинити не вдасться. Намагайтеся не накопичувати таких боргів, бо їх доведеться повертати .

Корегування потребує й такий вид розходів, як транспортні. Треба буде здешевити максимально користування транспортом у такий час, віддаючи перевагу пересуванню велосипедом, звичайно, при наявності самого байка та реальної можливості потрапляння на місце. При наявності власного авто, можливо краще дати йому відпочити, до прояснення ситуації із кризою, економлячи суттєві гроші на пальне та поточний технічний ремонт автівки.

Читайте також

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

  • Розміщення вакансій на сайті Jobs.ua19 серпень, 2024

    Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.

  • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

    Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

↑ Вгору