Вчасна здача проєктів та завдань на роботі забезпечує точну дотриманість робочого плану та своєчасне досягнення поставленої цілі перед усім колективом. Бувають і такі випадки, коли колектив порушує терміни здачі проєктів. Трапляється це найчастіше з тої причини, що окремі члени колективу не встигли виконати роботу вчасно, через що завершення довелося відкласти на довший термін. Встигнути вчасно завершити виконання проєкту, завдань іноді стає справжньою проблемою для тих співробітників, хто не вміє вірно розподілити свій час та вдало спланувати свою роботу. Але це не всі причини, через які не робітники можуть не встигати виконувати свої обов’язки. Читайте статтю на Jobs.ua до кінця та дізнавайтесь, чому так трапляється.
Однією з вагомих причин невстигання на роботі може стати той факт, що у вас просто не має дедлайнів. За встановлення дедлайнів відповідає керівник. Саме він контролює поетапний процес виконання завдань всіма членами колективу і повинен вміти його скорегувати. Наявність дедлайнів і чітке їх дотримання вказує також на рівень виконання своїх обов’язків керівниками. Причиною вашого невтигання може також стати й ваша постійна відмова від допомоги. Можливо, ви любите робити все самостійно, а можливо й боїтеся, що вас будуть вважати слабким. Але пам’ятайте. що не всі завдання можна виконати самостійно. До того ж, прохання про допомогу чи прийняття її, будує нові взаємозв’язки в колективі, сприяє комунікації. Ще одна причина вашого невстигання - ви завжди кажете так колегам і не вмієте відмовляти. Оцінюйте правильно свій час та зусилля, щоб не ображатися на колег та вчасно закривати свої задачі. Через відсутність мотивації також можна вчасно не встигати з виконанням своїх завдань. Заробітна плата в кінці місяця непогана ціль, але що окрім цього може спонукати вас на вчасне завершення проєкту? Можливо це бажання не підвести колектив, чи подивитись в кінці на результат роботи команди, чи просто бажання не відставати від усіх. Непогано, коли додатково керівник завдяки похвалі відмічає кожного робітника і це також мотивує.
Jobs.ua має для вас декілька рекомендацій на випадок, якщо ви справді хочете навчитися вчасно виконувати свої завдання та вкладатися в дедлайни.
Оптимізуйте свій час (Розподіліть великі проєкти на частини та виконуйте послідовно. Сплануйте час та терміни виконання кожної частини проєкту.
Організуйте свій робочий процес (Відмовтесь від допомог та завдань, які не стосуються ваших професійних обов’язків. Відредагуйте свій режим дня, щоб вчасно приходити на робоче місце та розпочинати свій день).
Не відволікайтесь на справи, які дестабілізують вашу роботу: довгі балачки, перекури та кавабрейки з колегами.
Пропонуємо вам зануритися в історію появи сенсаційної іграшки, а також з’ясувати, в чому полягає секрет її популярності.
Ігри цікаво не лише грати, а й розробляти. Вас приваблює сфера геймдеву, хочете спробувати себе в розробці комп’ютерних чи мобільних ігор? Давайте поговоримо на цікаву тему, а саме з чого розпочати в геймдеві новачку.
Кризові ситуації через біль і його долання дають потенціал для росту. Розглянемо разом з Jobs.ua, як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення.
Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?
Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.