Соблюдение правил делового этикета показывает ваш профессионализм и серьезный подход к делу, а вот несоблюдение этих правил свидетельствует о том, что с вами лучше дела не иметь.
Какие же правила надо соблюдать, чтобы завершить образ делового человека?
1. Пунктуальность. В бизнесе, да и в работе делового человека, очень важно правильно рассчитывать время. Опоздание является некорректным относительно человека, который вас ожидал. И даже ваши извинения не способны загладить вину, поскольку на уровне подсознания останется неприятный осадок, что будет означать не совсем положительное обращение по отношению к вам.
2. Не говорите лишнего. Не стоит говорить о своих делах в бизнесе, поскольку даже самый маленький намек может повлиять на деятельность конкурента.
3. Не будьте эгоистом. Очень часто эгоизм препятствует достижению успеха. Очень важно учитывать мысли и интересы ваших партнеров, клиентов или покупателей. Научитесь выслушать их и объяснить вашу точку зрения.
4. Внешний вид. Одевайтесь так, как заведено в обществе, ведь одежда является демонстрацией вашего вкуса и статуса в обществе.
5. Чистота речи. Все, что вы излагаете в устной или письменной форме, должно быть изложено красивым языком. Для ведения переговоров очень важно уметь грамотно общаться, вести дисскусию. Ни в коем случае не употребляйте в своем лексиконе нецензурных и оскорбительных выражений.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.