Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Цікаво про бізнес
 4. Жінки, які змінили світ

Історії успіху: як написати казку свого життя

21.08.2019 119Автор: Александр Мавлидинов
Історії успіху: як написати казку свого життя

Історії успіху: як написати казку свого життя

21.08.2019     119Автор: 

Поразки, які є невідмінною частиною шляху до справжнього успіху, здебільше здатні вбивати усю наявну мотивацію та відбирати сили людини, а з деяким часом, й зовсім, залишити втомленій боротьбою особистості, саме розчарування та страх перед повторенням невдачі.

Але, є й такі особи, які здатні не тільки пройти скрізь подібний жах, но й використати досвід, отриманий завдяки поразкам, як основу для створення того, що приводить їх до блискучого результативного успіху в житті. Jobs.ua пропонує ще одну історію такого успіху.

Джоан К. Роулінг полюбляла писати з раннього дитинства. Свою першу казку, на прохання молодшої сестри Джоан придумала, коли їй було лише п’ять років. Її здатність вдало фантазувати, запримітили й викладачі школи, де навчалася Роулінг. Однак, попри те, що творами дівчинки зачитувалися як педагоги, так і однокласники, доля не поспішала відкривати двері на шлях до становлення Джоан, у якості справжньої письменниці.

Переживши ранню втрату матері та закінчивши школу, Джоан, яка мала проблеми із спілкуванням зі своїм батьком, вирішила починати «з чистого аркушу» та як вчитель англійської вирушила до європейської Португалії.

Та, казка ніяк не бажала приходити у життя Роулінг. Тому, зустрівши у цій країні свого першого чоловіка, Джоан не встигла насолодитися сімейним затишком та була змушена розлучитися із обраним супутником. Нюанси важкого розлучення призвели до того, що маючи на руках кількамісячну дитину, Джоан без грошей та підтримки, повернулася до Британії, бо їхати кудись ще, в неї просто не було можливості.

Намагаючись прожити разом з дитиною на державну допомогу у 70 фунтів стерлінгів, Джоан, продовжувала писати історію, яка багато у чому торкалася її особистих життєвих проблем. Почавши писати на серветці у вагоні потягу, перші строки свого оповідання про пригоди маленького мага, який залишився сам після загадкової смерті своїх батьків, Джоан розуміла те, що мав пережити видуманий нею та нікому ще невідомий маг на ім’я Гаррі Поттер. Книга виходила, не така вже й дитяча, але авторка не збиралася позбавлятися в оповіданні існуючих за сюжетом драматичних сцен.

Удача посміхнулася Джоан, коли її рукопис було прийнято до друку. Й, хоча шеф видавництва, який оцінив оповідання, рекомендував Джоан не розслаблятися та знайти «нормальну роботу», пояснюючи це тим, «що дитячі книжки вже ніхто не купує», Роулінг знала, що «Гаррі Поттер та філософський камінь», мають стати самим початком історії.

Не зупинило Джоан й те, що з першого видання було реалізовано близько 1 000 екземплярів, половина з котрих було сплачено державою та направлено до дитячих будинків у якості благодійної допомоги. Роулінг вже дописувала другу книгу с циклу, й, як виявилося, недарма. Того року, Британські експерти визнали оповідання про Гаррі, найкращою дитячою книгою.

А, далі, вже була слава. Й, багато нових оповідань про Поттера та друзів й не тільки.

Розповідаючи про те, як вона створювала книгу, Джоан не скривала того, що усвідомлювала про певну негативну складову, що містилася у створеній нею атмосфері оповідання. Тема смерті, яка після втрати матері та наступних суворих роках життя, бентежила Джоан, знайшла втілення в книзі. Пронизуючи сагу про Гаррі, ця тема починає історію зі смерті його батьків, демонструючи на що здатен головний злодій заради отримання «вічного життя». Навіть унікальні креатури «дименторів» - жахливих створінь, що існують згідно власного незрозумілого кодексу, Джоан відобразила у книзі. Як згадку про страшну депресію, у стані якої вона знаходилася на початку створення оповідання.

Так чи інакше, но зараз Джоана Роулінг не просто видатна письменниця, а справжній мільярдер. Самий бренд Гаррі Поттер оцінено у 15 мільярдів доларів США! Звісно за його використання, як й за продаж електронних книг, Роулінг отримує суттєві гонорари, продовжуючи писати інші оповідання. До речі, екземпляри тієї «першої тисячі» надрукованих книжок Джоан, сьогодні – справжня мета колекціонерів та фанів її творчості. За один екземпляр пропонують ціну, яка починається від 3000 000 доларів США.

Займаючись благодійністю та виступаючи у ролі мотиваційного тренера перед студентами, Джоан завжди акцентує увагу на тому, наскільки важливо правильно сприймати власні поразки та намагатися не ховатися від них, а використовувати цей досвід для досягнення омріяного.

Читайте також

 • Більшість звільнень в Україні - через низькі заробітні плати17 вересень, 2019

  До речі, вирішивши це питання, українська економіка назавжди позбудеться й такого негативного явища, як відтік кадрів за кордони країни

 • Адаптація персоналу в колективі16 вересень, 2019

  Помилки у такому процесі або неуважність до виникаючих в колективі проблем чи непорозумінь з боку керівництва, легко призведе до збоїв, низької якості роботи та втрати перспективних співробітників

 • Причини звільнення співробітників16 вересень, 2019

  Тож, причини чому люди звільняються з роботи, фактично дві, й виникаючи позапланово. Вони обидві здатні нанести суттєву шкоду нормальному розвитку бізнесу.

 • Професійне вигорання на роботі16 вересень, 2019

  Що робити із психоемоційним вигоранням?

 • Підготовка до публічних виступів на роботі15 вересень, 2019

  Публічні виступи у діловому спілкуванні грають важливу роль в досягненні впливу на аудиторію. До публічних ділових виступів можна віднести і доповідь керівника, і презентацію продукту партнерам, і виступ на конференції тощо. Безперечно, публічний виступ повинен бути змістовним, інформативним та впливовим. Сьогодні дізнаємось як до ноьго підготуватися та як впоратись з основним завданням всіх публічних виступів - встановлення контакту з аудиторією.

↑ Вгору