UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. На роботі
  5. Страдают ли депрессией сотрудники отдела кадров?

Страдают ли депрессией сотрудники отдела кадров?

16.06.2011 518

И эти их функции очень важны для предприятия, ведь любой работник, впавший в депрессию, естественно, теряет всякое желание работать, и, соответственно, продуктивность его работы резко падает.

Однако, сами сотрудники отдела по работе  с персоналом также могут потерять интерес к работе и заработать депрессию. Так как самим себя «спасать» очень сложно, то нужно постараться оказать им помощь в нужный момент от коллектива. Так как и они помогают нам, так же и мы должны помочь им.

Так как же помочь сотруднику в нужную минуту и предупредить  возникновение депрессивного состояния?

Во-первых, если человек начинает впадать в уныние, то первую очередь он сам себе должен в этом признаться, так будет проще решить проблему. После признания того факта, что человеку нужна помощь нужно понять, в чем кроется корень его проблемы? Почему его состояние близко к депрессии? По данным статистики чаще всего такое происходит, когда на работника наваливается слишком много дел, приходится перерабатывать сверхурочно. Другими причинами подобных состояний могут быть плохие взаимоотношения с коллегами или начальство или ощущение своей ненужности и бесполезности.

Если Вы чувствуете, что ваш рабочий настрой пропал, и Вы пребываете не в очень хорошем моральном состоянии, то об этом нужно обязательно разговаривать. Ни в коем случае нельзя держать свои проблемы в себе и пытаться справиться со всем самостоятельно - обычно от этого настроение только ухудшается. Возможно, выговорившись, Вы почувствуете облегчение.


Читайте також

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

  • Розміщення вакансій на сайті Jobs.ua19 серпень, 2024

    Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.

↑ Вгору