Сон – невід’ємна частина успішного, продуктивного дня. Якщо нормально не висипатися, жодна робота, навіть найулюбленіша, не буде в радість. Портал з працевлаштування та пошуку роботи Jobs.ua пропонує вашій увазі чудові техніки, які дозволять швидше заснути.
Коли не можете заснути, заведіть собі одну чудову звичку: читайте «сонні» книги. Так, це не ті книги, з якими можна забути про сон на пів ночі. Це такі книги, які викликають у вас позіхання і бажання чимшвидше відкласти книгу та поринути в сон. Для цього не потрібно купувати паперову книгу та читати її при світлі нічника. Завантажте на смартфон декілька непід’ємних «фоліантів», і спробуйте осилити кілька сторінок нудної книги, і сон обов’язково «попроситься» до вас у гості. Звичайно, бажано, щоб на вашому смартфоні була можливість встановити оптимальне освітлення для нічного режиму. Наприклад, на «Самсунгах» є можливість ввімкнути «Комфорт для очей», щоб знизити рівень синього світла та використовувати більш теплі кольори, щоб зменшити навантаження на очі. Режим «Адаптивний» дасть змогу вашому телефону автоматично регулювати кольори екрану залежно від часу доби. Особливо це помітно ввечері, коли екран налаштується на значно тепліші кольори.
Буває так, що перед сном думається про все на світі. Але спробуйте взяти під контроль свої думки в цей час. Міцно заплющіть очі та уявіть себе… де б ви хотіли себе уявити? На космічному кораблі, на іншій планеті, на підводній станції чи безлюдному острові? Словом, це повинно бути таке місце, яке б ви хотіли відвідати, але на це немає фізичної можливості.
Любите космос? Чудово, уявіть себе на космічному кораблі. Уявіть, як прилітаєте на Місяць чи Марс; уявіть, як одягаєте скафандр, як виходите на безживну поверхню, щоб виконати якесь завдання. Уявіть, як ідете іншою планетою, де ще не ступала нога людини. У вашій уяві все повинно бути максимально реалістично: спробуйте не лише «побачити» ідеально деталізовану картинку цього фантастичного місця, а й «почути» усі довколишні звуки на кораблі, свій голос, перемовляння по радіозв’язку. До речі, подібна техніка візуалізації допоможе також «прокачати» ваш скіл візуалізації, що теж не буде зайвим.
Незчувшись, як захопилися цим захоплюючим заняттям, ви зможете швидше заснути. Щоразу візуалізуйте нове місце, де б ви хотіли опинитися. Спробуйте «опинитися» в своїй уяві на безлюдному острові чи на сонячному пляжі, в іншій країні або ж у декораціях ваших улюблених кінострічок. Тут уже на ваш власний розсуд – що вам ближче до серця, те й уявляйте.
Звичайно, не забуваємо про інші важливі фактори, які дозволять швидше заснути. Прийміть розслаблюючий душ, облаштуйте своє спальне місце з максимальним комфортом. Переведіть телефон у беззвучний режим, вимкніть доступ до інтернету на цей час, щоб вас ніхто не відволік раптовим повідомленням в месенджерах чи коментарем під вашим недавнім дописом.
Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.