UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Ваше здоров'я
  5. Техніки, які дозволять швидше заснути

Техніки, які дозволять швидше заснути

24.06.2022 349
Техніки, які дозволять швидше заснути

Техніки, які дозволять швидше заснути

24.06.2022     349

Сон – невід’ємна частина успішного, продуктивного дня. Якщо нормально не висипатися, жодна робота, навіть найулюбленіша, не буде в радість. Портал з працевлаштування та пошуку роботи Jobs.ua пропонує вашій увазі чудові техніки, які дозволять швидше заснути.

«Сонні» книги

Коли не можете заснути, заведіть собі одну чудову звичку: читайте «сонні» книги. Так, це не ті книги, з якими можна забути про сон на пів ночі. Це такі книги, які викликають у вас позіхання і бажання чимшвидше відкласти книгу та поринути в сон. Для цього не потрібно купувати паперову книгу та читати її при світлі нічника. Завантажте на смартфон декілька непід’ємних «фоліантів», і спробуйте осилити кілька сторінок нудної книги, і сон обов’язково «попроситься» до вас у гості. Звичайно, бажано, щоб на вашому смартфоні була можливість встановити оптимальне освітлення для нічного режиму. Наприклад, на «Самсунгах» є можливість ввімкнути «Комфорт для очей», щоб знизити рівень синього світла та використовувати більш теплі кольори, щоб зменшити навантаження на очі. Режим «Адаптивний» дасть змогу вашому телефону автоматично регулювати кольори екрану залежно від часу доби. Особливо це помітно ввечері, коли екран налаштується на значно тепліші кольори.

Техніка візуалізації: уявіть місце, яке б ви хотіли відвідати

Буває так, що перед сном думається про все на світі. Але спробуйте взяти під контроль свої думки в цей час. Міцно заплющіть очі та уявіть себе… де б ви хотіли себе уявити? На космічному кораблі, на іншій планеті, на підводній станції чи безлюдному острові? Словом, це повинно бути таке місце, яке б ви хотіли відвідати, але на це немає фізичної можливості.

Любите космос? Чудово, уявіть себе на космічному кораблі. Уявіть, як прилітаєте на Місяць чи Марс; уявіть, як одягаєте скафандр, як виходите на безживну поверхню, щоб виконати якесь завдання. Уявіть, як ідете іншою планетою, де ще не ступала нога людини. У вашій уяві все повинно бути максимально реалістично: спробуйте не лише «побачити» ідеально деталізовану картинку цього фантастичного місця, а й «почути» усі довколишні звуки на кораблі, свій голос, перемовляння по радіозв’язку. До речі, подібна техніка візуалізації допоможе також «прокачати» ваш скіл візуалізації, що теж не буде зайвим.

Незчувшись, як захопилися цим захоплюючим заняттям, ви зможете швидше заснути. Щоразу візуалізуйте нове місце, де б ви хотіли опинитися. Спробуйте «опинитися» в своїй уяві на безлюдному острові чи на сонячному пляжі, в іншій країні або ж у декораціях ваших улюблених кінострічок. Тут уже на ваш власний розсуд – що вам ближче до серця, те й уявляйте.

Душ, тиша, спокій

Звичайно, не забуваємо про інші важливі фактори, які дозволять швидше заснути. Прийміть розслаблюючий душ, облаштуйте своє спальне місце з максимальним комфортом. Переведіть телефон у беззвучний режим, вимкніть доступ до інтернету на цей час, щоб вас ніхто не відволік раптовим повідомленням в месенджерах чи коментарем під вашим недавнім дописом.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Вгору