Время от времени появляются интересные рейтинги работодателей.
В этом году международная исследовательская компания Universum назвала 50 самых привлекательных работодателей в мире, опросив почти 100 000 выпускников бизнес-школ в двенадцати странах мира - в Австралии, Бразилии, Канаде, Китае, во Франции, Германии, Индии, Италии, Японии, РФ, США и в Великобритании.
Больше всего выпускников хотели бы попасть на работу в Google, в EY и Goldman Sachs.
Почему?
Потому что здесь есть возможность профессионального развития, стабильность. Важно и то, что эти работодатели успешны на рынке.
Где же еще хотят работать выпускники бизнес-школ?
Топ-10 самых привлекательных работодателей выглядит так:
1. Интернет-гигант Google.
2. Аудиторская компания EY.
3. Банк Goldman Sachs.
4. PricewaterhouseCoopers (PwC).
5. Microsoft.
6. Apple.
7. Аудиторская корпорация Deloitte.
8. Аудиторская компания KPMG.
9. Coca-Cola.
10. Компания Proctеr & Gamble.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?