UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Робота студентам
  5. Топ-10 профессий для студентов

Топ-10 профессий для студентов

18.06.2007 260
Топ-10 профессий для студентов

Топ-10 профессий для студентов

18.06.2007     260
Большинство студентов с нетерпением ждут окончания пар, когда они, наконец, смогу пойти домой, в спортивную секцию, пробежаться по магазинам, посидеть в парке и попить с друзьями пива под теплым весенним солнышком или отправятся на работу. Тем, кто не хочет пропускать занятия, обычно выбирают временную работу, не требующую постоянного присутствия на рабочем месте. Например, промоутеры работают 3-4 часа в день, получая около 10 грн за час. Чаще всего график составлен так, что стоять на точке приходится именно в послеобеденное время – отсидел пары, а потом вперед, раздавать листовки или проводить промоакцию в поддержку компании работодателя. Поскольку промоакции проходят несколько дней в неделю, то некоторые умудряются работать сразу в двух, а то и в трех компаниях. И пары не страдают, и заработок неплохой. Еще один неплохой вариант – работа курьера. Если есть возможность, то договора можно забрать перед началом занятий и развозить их по пути в университет. А нет – то работать в послеобеденное время. Еще одно преимущество такой работы – она оплачивается исходя из количества доставленной корреспонденции, и не зависит от отработанного времени. Поэтому, группируя заказы по-умному можно неплохо заработать, в среднем курьеры получают 50-100 грн. в день. Тем, кому не нравятся вышеперечисленные варианты, могут попробовать себя в роли расклейщиков объявлений. Получил кисточку, клей и пачку листовок и вперед – непыльная работа на свежем воздухе обогатит организм кислородом и обеспечит хорошее настроение. Если речь, разумеется, идет не о зиме – в таких условиях трудятся только заядлые экстремалы. Оплата насчитывается в зависимости от количества расклеенных листовок – от 500 грн за тысячу штук. Топ-10 профессий для студентов - Промоутер. - Продавец-консультант. - Официант, работник ресторанного бизнеса. - Репетитор. - Программист, компьютерный дизайнер. - Лит. рабочий (написание рефератов, курсовых, статей). - Менеджер по продажам. - Офис-менеджер. - Расклейщик объявлений. - Курьер.

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?


Часто шукають

↑ Вгору