Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Роботодавцю
 4. Ринок праці України

У 2019 році роботодавці планують поповняти штати

7.03.2019 59Автор: Александр Мавлидинов
У 2019 році роботодавці планують поповняти штати

У 2019 році роботодавці планують поповняти штати

7.03.2019     59Автор: 

Jobs.ua дізнався, що на думку аналітиків, які досліджують ринок праці України, поточного року, роботодавці почнуть майже масові поповнення штатів компаній.

Завдяки опитуванню, яке проводилося серед власників та керуючих бізнесом в країні, виявляється, що роботодавці й дійсно збираються розширяти колективи співробітників.

З 900 опитаних компаній, розширятися мають наміри 58% респондентів. Серед них, майже половина планує збільшити кількість найманих працівників на 15-20%. Одна десята частина з тих компаній, що брали участь у дослідженні планують збільшення штатів більш ніж на 20%.

Однією з причин появи нових робочих місць, спеціалісти називають суттєвий відтік кадрів, протидіяти якому, роботодавці України намагаються різними способами.

Читайте також

 • Общение с начальством19 березень, 2019

  Общение сотрудника с начальством существенно отличается от общения и построения общения с коллегами по работе. Если вы до сих пор придерживаетесь мнения, что общаться с начальством на равных можно, то эта статья как раз предназначена для того, чтобы развеять этот миф, ну и, конечно, дать практические советы о том, как грамотно выстраивать такие отношения.

 • "Гендерна рівність" українських зарплат18 березень, 2019

  Експерти вважають, що загалом, таке важливе питання ще не урегульовано на ринку праці країни.

 • Що враховувати, перед працевлаштуванням17 березень, 2019

  Ніщо так не підіймає самовпевненість спеціаліста, як запрошення на нове місце роботи або пропозиція працевлаштування. Це, звісно, дуже приємна новина, але спеціалісти з питань працевлаштування не рекомендують одразу кидатись на запрошення работодавця, а радять взяти трохи часу на обдумування пропозиції, навіть якщо у вас більше немає запрошень. Цей додатковий час допоможе вам прийняти цілком вірне рішення і зважити всі «за», та «проти».

 • Европа борется с гендерным неравенством15 березень, 2019

  Берлинские автоперевозчики против гендерного неравенства в заработных платах

 • Вакансии в Киеве есть, но их не торопятся закрывать 15 березень, 2019

  Восемь тысяч вакансий против такого же количества соискателей. Есть ли безработица в Украине?

↑ Вгору