Jobs.ua дізнався, що на думку аналітиків, які досліджують ринок праці України, поточного року, роботодавці почнуть майже масові поповнення штатів компаній.
Завдяки опитуванню, яке проводилося серед власників та керуючих бізнесом в країні, виявляється, що роботодавці й дійсно збираються розширяти колективи співробітників.
З 900 опитаних компаній, розширятися мають наміри 58% респондентів. Серед них, майже половина планує збільшити кількість найманих працівників на 15-20%. Одна десята частина з тих компаній, що брали участь у дослідженні планують збільшення штатів більш ніж на 20%.
Однією з причин появи нових робочих місць, спеціалісти називають суттєвий відтік кадрів, протидіяти якому, роботодавці України намагаються різними способами.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».