UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Все про професії
  5. У брокери по-новому: ринок нерухомості має стати "прозорим"

У брокери по-новому: ринок нерухомості має стати "прозорим"

24.05.2019 382Автор: Олександр Мавлідінов
У брокери по-новому: ринок нерухомості має стати "прозорим"

У брокери по-новому: ринок нерухомості має стати "прозорим"

24.05.2019     382Автор: 

Розроблений Фондом держмайна, проект закону «Про брокерську діяльність у сфері нерухомості» має нарешті створити певні загальні правила операцій з нерухомістю та інших процесів, що здійснюються у цій сфері.

Спеціалісті з Державного фонду майна працювали над створенням проекту не самі. До розробки закону було залучено багатьох відомих фахівців сфери продаж нерухомого майна.

На думку Jobs.ua, це питання давно вже на часі. Сфера операцій із нерухомістю- неконтрольована «дика» територія, на якій вдало «працюють» чи здійснюють махінації особи – псевдо брокери. Навіть ті з одиначок чи компаній, що займаються нерухомістю, які намагаються робити свій бізнес чесно, насправді не кваліфіковані працівники. Як й будь-який інший напрямок бізнесу, сфера нерухомості- окрема наука, й для того щоб ефективно займатися орен6дою чи продажами, необхідні певні знання. В Україні, на посади «брокерів» та «ріелторів», як правило, запрошують усіх бажаючих, вказуючи у об’явах вакансій про «необов’язковий досвід роботи».

Звісно, позначені у новому законопроекті й наслідки, що можуть загрожувати шахраям у разі здійснення ними у цій сфері, злочинів.

Автори законопроекту бачать нових брокерів, як досвідчених (не менш ніж три роки роботи у сфері)агентів, що мають сертифікат, який підтверджує вдале складання ними кваліфікаційного іспиту. Дані таких брокерів, будуть зберігатися у Державному реєстрі, що буде ставити брокерів на облік.

Кожні три роки, фахівець буде повинен скласти іспит, щоб підтвердити свій професіоналізм та продовжити роботу.

Такі нововведення суттєво допоможуть із вирішенням питання тіньового обігу нерухомості та грошей, забезпечать сплату податків з боку підприємців, що пройшли сертифікацію та наддадуть гідні умови для продажів чи купівлі нерухомості пересічними громадянами.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Вгору