UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації
  4. Тенденції ринку освіти
  5. Ученье - свет, а неученых - тьма

Ученье - свет, а неученых - тьма

26.01.2008 432
Ученье - свет, а неученых - тьма

Ученье - свет, а неученых - тьма

26.01.2008     432

Образование в современном мире является одной из составляющих успеха. Можно сколько угодно говорить о том, что главное – профессиональные и личные качества, но где их взять-то, если не учиться?

Впрочем, диплом университета или, так называемая, "корочка" – это далеко не все, ведь как известно, в университетах дают больше теоретические знания, которые еще нужно суметь применить на практике. А современный мир, меняющийся со скоростью света, заставляет по-новому посмотреть на проблему самообразования, не говоря уже о том, что многие профессии находятся на стыке двух, а то и трех, специальностей, что придает особое значение получению второго высшего образования.

И все же, зачем нужно идти куда-то, тратить время на то, чтобы получать знания, которые может быть никогда и не пригодятся? И нужно ли это делать, или же все необходимые навыки и знания можно получить в процессе работы?

Ученье – свет, а не ученых – тьма. Высшее образование является привилегией, которую удается получить немногим. Именно оно дает возможность понять основные процессы и закономерности окружающего мира, постигнуть азы выбранной профессии и проявить себя.

Но, пожалуй, самое главное то, что оно является первой, базовой, ступенькой в длинной лестнице карьерного успеха. Конечно, построить эту самую лестницу можно и без специального образования – талант, труд или удачное стечение обстоятельств могут сделать свое дело, но рано или поздно будет достигнут уровень, выше которого без образования не подняться.. Именно поэтому только тот, кто постоянно развивается, может достичь вершины пресловутой лестницы.

Читайте також

  • Магістратура за кордоном: де навчатися українцям? 7 лютий, 2025

    Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.

  • Адаптуємось на новій роботі: найдієвіші поради 5 лютий, 2025

    А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.

  • Як успішно запустити YouTube-канал в 2025 році? 3 лютий, 2025

    YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.

  • Найпоширеніші дискримінаційні питання на співбесідах: як діяти, якщо запитують не про роботу29 січень, 2025

    Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.

  • Як зацікавити дитину фрилансом?27 січень, 2025

    Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті. 


Часто шукають

↑ Вгору