Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації
  3. Тенденції ринку освіти

  Публікації "Тенденції ринку освіти"

  Сторінка 1 з 3

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Проблеми онлайн-освіти, які виявила коронавірусна пандемія

   7 вересня 2020 282

   Коли навесні поточного року навчальні заклади перейшли на дистанційне навчання, багато хто дивився на це з великим оптимізмом. Мовляв, ось воно, майбутнє: нарешті онлайн-освіта стане нормою. Що ж, оптимізм – це дуже добре, але в реальності все виявилося далеко не так безхмарно.

  • STEAM-освіта: як зацікавити дітей наукою в сучасній школі

   26 серпня 2020 144

   Як оживити щоденні уроки в школі, щоб у дітей горіли очі, коли вони згадують за біологію чи фізику? Насправді це може зробити кожен вчитель, і без особливих зусиль.

  • Вартість навчання у найпопулярніших столичних вузах в 2020 році

   27 липня 2020 459

   Перше серпня в Україні ознаменується початком вступної кампанії у вищі навчальні заклади. Для бажаючих навчатися у столиці Jobs.ua дізнавалися, скільки коштує навчання у найвідоміших освітніх закладах Києва.

  • Масова відмова абітурієнтів-2019 від бюджетного навчання

   6 серпня 2019 1200

   Кожен восьмий абітурієнт вступної компанії цього року відмовився від навчання за бюджетні кошти.

  • Вже через п'ять років: знову філологи та правознавці

   24 липня 2019 896

   Територіально більшість заяв було подано на вступ до закладів Києву та Львову

  • Освіта – формальність чи необхідність?

   6 лютого 2008 433

   Вибираючи, куди піти вчитися, завжди думаєш, що навчальний заклад, який ти обираєш, відкриває нову сторінку твого життя. Цікавить будь-яка інформація, яку майбутній абітурієнт «висмикує» з Інтернету, періодики, досвіду своїх друзів. Найчастіше..

  • О лицензиях, дипломах, сертификатах и востребованности на рынке труда…

   11 лютого 2008 321

   Профессионально-техническое образование в нашей стране за последние годы сильно сдало свои позиции. Об этом красноречиво свидетельствует как народный рейтинг - учиться в профессионально-технических училищах стало не престижно еще..

  • Сколько вы заплатили за ВУЗ?

   25 квітня 2017 375

   Не секрет, что платят все. Кто имеет связи и более расторопен – платит вначале и потом 5 лет на госбюджете. Кто более наивен или не нашел нужных «концов» - платит сумму побольше, но в кредит на 5 лет обучения.

  • Произвол в студенческих общежитиях

   25 квітня 2017 649

   Вы знаете, что творится при распределении мест в студенческих общежитиях? А вам известно о массовых случаях выселения студентов, потому что нужно поселить кого-то, «очень нуждающегося»?

  • Английский – язык любви

   25 квітня 2017 305

   Хоть самыми мелодичными языками мира считаются итальянский и украинский, все же пальму первенства среди романтических языков держат английский и французский. Послушайте, как красиво звучат фразы «I love you» и «J'aime»…

  Ctrl →
  1 з 3

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору