UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Робота в Інтернет
  5. Украинские фрилансеры и где они "обитают"

Украинские фрилансеры и где они "обитают"

30.05.2017 911Автор: Олександр Мавлідінов
Украинские фрилансеры и где они "обитают"

Украинские фрилансеры и где они "обитают"

30.05.2017     911Автор: 

Запрет в Украине некоторых социальных сетей, почтовых сервисов и платежных систем, коими в большом количестве пользовались украинские фрилансеры, заставляет последних предпринимать те или иные действия.

По данным, собранным службой «Фрилансхант», мнения отечественных фрилансеров не однозначны. Некоторые уже переходят на другие социальные площадки, кто-то считает, что сможет продолжать использовать блокируемые государством ресурсы.

Например, потерю по-настоящему свободного и безопасного (виртуальные частные сети не в счет) доступа к платежной системе Яндекс.Деньги, украинский фриланс, в принципе, не заметит. Из 8% пользователей в 2015 году, к 2017 этой системой пользовалось менее 3% отечественных фрилансеров.

Более неприятной оказалась блокировка социальных сетей и почтовых сервисов. Jobs.ua выяснил, что по оценкам исследователей, плотность фрилансеров из Украины в социальных сетях и почтовых сервисах до недавнего времени выглядела следующим образом:

Соцсети

ВКонтакте -36,3%

Фейсбук – 26,7%

Гугл Плюс – 19,3%

Твиттер – 8,8%

Линкедин – 8,7%

Почтовые сервисы

Сервисы РФ – 44,7%

Международные сервисы – 40,5%

Сервисы Украины – 10,7%

По этой статистике видно, что популярность использования ресурсов, которые сейчас оказались под запретом, довольно высока. Отсюда вытекает и мнение о том, как свою работу фрилансеры видят в перспективе.

Так, уходить с заблокированных соцсетей не планируют, 67% украинских фрилансеров. Покинут сети-изгои, 33% украинцев, работающих удаленно.

На запрещенных почтовых сервисах, планируют оставаться около 57% фрилансеров, в то время, как 43% собираются сменить свои сервисы. При этом 90% из тех, кто будет менять сервис, отдают предпочтение почте Гугл.

Среди украинских сервисов, самым популярным оказался «укр.нет». Им собирается пользоваться 7% фрилансеров.

Читайте також

  • Трамп, Маск і ринок праці США: що зміниться в 2025 році?31 січень, 2025

    З приходом Трампа в Овальний кабінет очікуються зміни в багатьох сферах американського життя. Маск і Рамасвамі нещодавно заявили, що віддалена робота була «привілеєм ковідного часу», а в 2025 році федеральні службовці повинні відвідувати офіс п’ять днів на тиждень. Наскільки правдивими є їхні судження, і що загалом в перспективі може змінитися цьогоріч на американському ринку праці, з’ясовували Jobs.ua.

  • Найпоширеніші дискримінаційні питання на співбесідах: як діяти, якщо запитують не про роботу29 січень, 2025

    Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.

  • Як зацікавити дитину фрилансом?27 січень, 2025

    Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті. 

  • Основні причини неефективності робочих зустрічей і способи їх усунення24 січень, 2025

    Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.

  • Правильно працюємо з агресією: важливі принципи екологічної комунікації22 січень, 2025

    Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.


↑ Вгору