UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Робота в Інтернет
  5. Украинские фрилансеры и где они "обитают"

Украинские фрилансеры и где они "обитают"

30.05.2017 898Автор: Олександр Мавлідінов
Украинские фрилансеры и где они "обитают"

Украинские фрилансеры и где они "обитают"

30.05.2017     898Автор: 

Запрет в Украине некоторых социальных сетей, почтовых сервисов и платежных систем, коими в большом количестве пользовались украинские фрилансеры, заставляет последних предпринимать те или иные действия.

По данным, собранным службой «Фрилансхант», мнения отечественных фрилансеров не однозначны. Некоторые уже переходят на другие социальные площадки, кто-то считает, что сможет продолжать использовать блокируемые государством ресурсы.

Например, потерю по-настоящему свободного и безопасного (виртуальные частные сети не в счет) доступа к платежной системе Яндекс.Деньги, украинский фриланс, в принципе, не заметит. Из 8% пользователей в 2015 году, к 2017 этой системой пользовалось менее 3% отечественных фрилансеров.

Более неприятной оказалась блокировка социальных сетей и почтовых сервисов. Jobs.ua выяснил, что по оценкам исследователей, плотность фрилансеров из Украины в социальных сетях и почтовых сервисах до недавнего времени выглядела следующим образом:

Соцсети

ВКонтакте -36,3%

Фейсбук – 26,7%

Гугл Плюс – 19,3%

Твиттер – 8,8%

Линкедин – 8,7%

Почтовые сервисы

Сервисы РФ – 44,7%

Международные сервисы – 40,5%

Сервисы Украины – 10,7%

По этой статистике видно, что популярность использования ресурсов, которые сейчас оказались под запретом, довольно высока. Отсюда вытекает и мнение о том, как свою работу фрилансеры видят в перспективе.

Так, уходить с заблокированных соцсетей не планируют, 67% украинских фрилансеров. Покинут сети-изгои, 33% украинцев, работающих удаленно.

На запрещенных почтовых сервисах, планируют оставаться около 57% фрилансеров, в то время, как 43% собираются сменить свои сервисы. При этом 90% из тех, кто будет менять сервис, отдают предпочтение почте Гугл.

Среди украинских сервисов, самым популярным оказался «укр.нет». Им собирается пользоваться 7% фрилансеров.

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?


Часто шукають

↑ Вгору