Как стало известно Jobs.ua, население Земли, в своем большинстве, заняло отметку «средний класс+», говоря о размерах и стабильности его доходов.
О таком открытии сообщили Кристофер Хамель - главный операционный директор компании World Data Lab и директор программы «глобальная экономика и развитие» Фома Хараси, осуществив свои подсчеты.
Согласно полученным данным оказалось, что на конец сентября 2018 года, свыше половины населения земного шара, что составляет около 3 800 000 000 человек, проживают «в условиях «среднего класса» или даже «богатства»».
Получить цифры стало возможным, анализируя данные о расходах и доходах населения, полученные из 188 стран мира.
Средний класс, считается сегодня, «быстрорастущим сегментом» - подсчитано, что каждую секунду, до пяти человек в мире «переходят в средний класс», а один получает доход, позволяющий избежать глубокой стадии бедности. К 2030 году, например, согласно прогнозам, число «середняков» увеличится до 4 миллиардов человек.
Увеличивается в мире и количество по-настоящему разбогатевших людей. Однако, его «скорость» заметно ниже: примерно, 1 новый богач, каждые …две секунды.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».