UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. Ринок праці України
  5. В Украине - очередное планое увеличение "минималки" и пенсионных выплат

В Украине - очередное планое увеличение "минималки" и пенсионных выплат

19.09.2018 305Автор: Олександр Мавлідінов
В Украине - очередное планое увеличение "минималки" и пенсионных выплат

В Украине - очередное планое увеличение "минималки" и пенсионных выплат

19.09.2018     305Автор: 

Грядущий, 2019 год, обещает позитивно повлиять на размеры социальных выплат и заработных плат украинцев.

По данным, полученным Jobs.ua, на подобные отчисления, правительство собирается потратить сумму, на 14,8 миллиардов гривен большую, чем та, что заложена в бюджет текущего года.

Помимо роста сумм различных социальных выплат, часть этих средств планируется направить на повышение украинских пенсий. Кроме того, в бюджет 2019, уже заложены суммы, предназначенные для очередного увеличения минимальной заработной платы в Украине.

Что касается пенсионных выплат, то на «новые» пенсии следует рассчитывать не раньше марта месяца, уже 2019 года. Именно на это время запланирован пересчет и начисление, увеличенных прибавками пенсий.

Стоит отметить, что если раньше, в стране была принята практика увеличения выплат исключительно на процент, регламентирующийся прожиточным минимумом, то начиная с 2019-го, абсолютно все пенсии будут пересчитываться согласно утвержденной формуле.

Это значит, что пенсионные выплаты будут рассчитываться, исходя из следующих показателей:

средняя заработная плата по стране за последние три года, умноженная на коэффициент соотношения собственной зарплаты человека к показателю средней зарплаты, также, умноженная на 1% и заработанный стаж.

С первого дня первого месяца следующего года, увеличивается МЗП, которая будет составлять 4 172 грн.

Как информировала Государственная служба статистики, на день сегодняшний, пока еще каждый четвертый гражданин Украины получает зарплату в сумме, меньшей чем 4 000 гривен.

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Вгору