UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. Ринок праці України
  5. В Украине - очередное планое увеличение "минималки" и пенсионных выплат

В Украине - очередное планое увеличение "минималки" и пенсионных выплат

19.09.2018 307Автор: Олександр Мавлідінов
В Украине - очередное планое увеличение "минималки" и пенсионных выплат

В Украине - очередное планое увеличение "минималки" и пенсионных выплат

19.09.2018     307Автор: 

Грядущий, 2019 год, обещает позитивно повлиять на размеры социальных выплат и заработных плат украинцев.

По данным, полученным Jobs.ua, на подобные отчисления, правительство собирается потратить сумму, на 14,8 миллиардов гривен большую, чем та, что заложена в бюджет текущего года.

Помимо роста сумм различных социальных выплат, часть этих средств планируется направить на повышение украинских пенсий. Кроме того, в бюджет 2019, уже заложены суммы, предназначенные для очередного увеличения минимальной заработной платы в Украине.

Что касается пенсионных выплат, то на «новые» пенсии следует рассчитывать не раньше марта месяца, уже 2019 года. Именно на это время запланирован пересчет и начисление, увеличенных прибавками пенсий.

Стоит отметить, что если раньше, в стране была принята практика увеличения выплат исключительно на процент, регламентирующийся прожиточным минимумом, то начиная с 2019-го, абсолютно все пенсии будут пересчитываться согласно утвержденной формуле.

Это значит, что пенсионные выплаты будут рассчитываться, исходя из следующих показателей:

средняя заработная плата по стране за последние три года, умноженная на коэффициент соотношения собственной зарплаты человека к показателю средней зарплаты, также, умноженная на 1% и заработанный стаж.

С первого дня первого месяца следующего года, увеличивается МЗП, которая будет составлять 4 172 грн.

Как информировала Государственная служба статистики, на день сегодняшний, пока еще каждый четвертый гражданин Украины получает зарплату в сумме, меньшей чем 4 000 гривен.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору