Давайте разом із порталом Jobs.ua з’ясуємо, чому використання VR-симуляторів у навчанні вже зараз – не розкіш, а необхідність.
Навчальна інформація краще засвоюється в процесі персонального навчання зі спеціалістом у своїй справі. Але таке навчання дорого коштує. Але вже у найближчому майбутньому серйозну конкуренцію висококваліфікованим фахівцям і їхнім методикам навчання складуть тренажери віртуальної реальності.
Тренажер віртуальної реальності, або VR-тренажер – це програмно-апаратний комплекс, який складається із:
Ефективність такого навчання практично не поступатиметься по ефективності персональному навчанню, але фінансова вигода очевидна. Для обслуговування системи віртуальної реальності вистачить однієї людини, а от створення умов для персонального навчання співробітників потребує значних фінансових затрат.
Компанії промислового сектору потребуватимуть віртуальних симуляторів чи не найбільше. Не будемо забувати, що багато професій пов’язані з ризиком для життя, а помилки в обслуговуванні дороговартісного та небезпечного обладнання теж коштують компаніям чимало. Уберегтися від таких ситуацій покликані VR-тренажери, адже працівники отримають можливість навчатися в максимально змодельованому до реальних умов симуляторі.
Інженерам з техніки безпеки на підприємствах та виробництвах теж повинна припасти до смаку ідея навчання у віртуальному просторі. За допомогою VR-симуляторів можна відпрацьовувати які завгодно позаштатні ситуації. Не будемо забувати, що з подібними інструктажами на практиці – справжня біда. Працівники в теорії знають що робити, якщо виникне пожежа чи інша екстрена ситуація, але відсутність відпрацьованих в практичних умовах навичок може коштувати в реальній ситуації життя.
Звичайно, складно сказати, коли саме це відбудеться – тобто коли VR-тренажери надійно закріпляться в освітньому середовищі поряд із традиційним навчанням. Але вже зараз зрозуміло, що в найближчому майбутньому така навчальна модель набуватиме все більшого поширення.
Пошукачам не подобається формат групової співбесіди, та ейчари іноді вдаються до нього. Навіщо вони це роблять? Давайте з’ясуємо разом із Jobs.ua, а ще розглянемо переваги й недоліки групової співбесіди.
Тоді зло мало одне обличчя. Сьогодні — інше, але суть та сама: імперські амбіції, зневага до людського життя.
День памʼяті — це не лише про минуле. Це про вибір, який ми робимо сьогодні: стояти за свободу, за життя, за правду! Слава Україні! Героям Слава!
Портал Jobs.ua розповідає, що потрібно знати про рукостискання в контексті ділового етикету.
В цій статті пропонуємо познайомитися з деякими цікавими способами заробітку, коли людина фактично заробляє гроші, не роблячи при цьому абсолютно нічого.
Розглянемо разом з Jobs.ua ще кілька цікавих професій гіпотетичного майбутнього, які зустрічаються на сторінках блискучого sci-fi роману «Сліпобачення» від визнаного майстра жанру канадського письменника Пітера Воттса.