UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Це важливо знати кожному
  5. Як доводити справи до логічного завершення

Як доводити справи до логічного завершення

18.03.2021 636
Як доводити справи до логічного завершення

Як доводити справи до логічного завершення

18.03.2021     636

Здавалося б, усе просто: почав справу – заверши її, скільки б часу на це не пішло. Але досить часто все відбувається рівно навпаки – справа почата, можливо, навіть половину діла зроблено… а далі все зупиняється, наче хтось палку в колесо засунув. Так у чому річ? Хто запхнув ту злощасну палку в колесо? Давайте з’ясуємо з Jobs.ua, як не потрапляти в такі неприємні ситуації, щоб думки про незавершені справи не ставали у голові суцільною стіною докору, бо ви не змогли, не дотисли задумане, а десь навіть і полінувалися.

Фіксуйте свої думки на папері

Щоб доводити справи до логічного завершення, потрібно не лінуватися і взяти за звичку фіксувати все на папері, тобто «заземлювати» справи. Як це працює? Поки геніальні плани витають у мріях та уяві, вони мають мало шансу на реалізацію. Чому так? Тому що все, що ви не записали у текстовий файл чи голосову нотатку, з часом забудеться. А коли ви переносите свої ідеї на папір, намагаєтеся розбити її на етапи, ви фіксуєте їх на папері, що є чудовим стартом для розвитку народженої ідеї. Тому ніколи не лінуйтеся в деталях викладати прогрес своєї справи, як ви це бачите і як плануєте досягати намічених цілей.

Викреслюйте непотрібне

Привчіться критично оцінювати розпланований вами порядок дій. Прочитайте написане і поміркуйте: як ефективніше вчинити в тій чи іншій ситуації, як скоротити шлях до мети? Якщо зауважили, що можна вчинити інакше, ніж ви записали вчора чи післявчора, сміливо викреслюйте все зайве і спрощуйте свій рух до цілі, наскільки це можливо.

Яскравий колір – для складних, але важливих справ

Оберіть яскравий колір – зелений чи жовтий, приміром – щоб підкреслювати в записнику ті справи, які за кілька хвилин не зробиш, але їх потрібно зробити так чи інакше, щоб прогресувати. Нехай виділене маркером місце постійно нагадуватиме вам, що проблема досі не вирішена.

Великі справи – по частинам!

Це дуже важливий момент насправді. От порівняйте велику справу, на реалізацію якої може піти не один рік, не те що місяць. Навчіться ділити такі великі починання на кілька етапів. Тобто кожен етап повинен мати приблизний дедлайн, і переносити його недоцільно. Уникайте цього будь-яким способом, щоб не вибиватися з наміченого графіку. От повірте – через півроку чи рік такої практики ви зауважите небачені зміни в своєму житті, бо навчитися доводити початі справи до логічного завершення – це велика перевага в нашому конкурентному житті, адже стільки людей починають великі справи і полишають їх на пів дорозі!

Підбадьорюйте себе різними способами

Це може бути як словесна похвала, так і матеріальна винагорода. Потіште себе і придбайте ту річ, яку давно хотіли. Стимулюйте самі себе, бо хто ще вас так може простимулювати, як не ви самі? Не варто покладатися на інших людей – спершу навчіться покладатися на самого/саму себе. Повірте, це прекрасне вміння не один раз знадобиться у житті, коли доведеться долати складні ситуації самотужки.

Підбивайте підсумки

Важливо час від часу зупинитися і озирнутися на те, що ви вже встигли зробити. Критично оцінити свої досягнення і промахи, порадіти, що вже зроблено велику частину діла. І пам’ятайте – не шукайте чарівного рецепту. Його не існує! Ви можете перечитати десятки книг по саморозвитку і біографії успішних людей, і згаєте даремно час, бо всюди знайдете одну й ту саму думку, єдино-правильну думку: щоб довести справу до логічного завершення, треба над нею працювати.

Читайте також

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

  • Розміщення вакансій на сайті Jobs.ua19 серпень, 2024

    Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.

  • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

    Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

    Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

↑ Вгору