Рано чи пізно у кожного досвідченого спеціаліста виникає потреба спертися на власну базу навичок, використати їх в інших власних проєктах. На жаль, наш мозок не має здатності запам’ятовувати все, тому цілком доречно створювати власну базу корисних порад, технік і методів, які можна завжди швидко відновити в пам’яті. Тож чим раніше ви замислитесь над її накопиченням, тим більший ресурс для своєї подальшої роботи вам вдасться сформувати.
В студентські роки всі ми мали конспекти, де фіксували головні ідеї, правила, засади. І це було досить корисно, переглядаючи власні запаси згадувати та відновлювати інформацію. Тож формат фіксації важливої інформації цілком може стати в нагоді й для складання власної бази корисних методів та технік. Проте розберімося, який формат занотовування такої інформації підходить найкраще. Тримайте також і перелік порад від Jobs.ua щодо ведення власної бази своїх напрацьованих умінь та ідей.
Оберіть для себе найкращий спосіб фіксувати важливу інформацію. Який би спосіб і формат фіксації важливої інформації ви не обрали, він повинен бути зрозумілим і зручним в першу чергу саме для вас. Інформація в документі повинна бути по-своєму систематизована і зафіксована, щоб знайти її було просто, швидко, легко.
Багато хто належати до того типу людей, які довіряють занотовування інформації. Це досить корисний метод, адже одразу ви залучаєте два органи запам’ятовування: слух і пам’ять. До речі, і способи занотовування такої інформації також грають значення. Це може бути й конспектування, і розподіл за блоками, і фіксація найважливіших найцікавіших, на ваш погляд тез. Спосіб нотування важливої інформації корисний, якщо ви фіксуєте інформацію для запам’ятовування від досвідчених спеціалістів, щоб після застосувати її у своїй роботі. Але в нього є свій недолік, можливість загубити записи з часом, а також складність пошуку по записах.
Електронний спосіб фіксації інформації набагато простіший й зручніший, до того він може стати вам на користь в подальшому вашому житті.
Оберіть будь-яку зручну програму для формування власної бази напрацьованих методів, технік та порад. Це може бути звичайний текстовий формат документа Word, а може бути зручна презентація. Щоб зафіксувати зручно інформацію не забудьте вказати:
Також, наприклад, такий формат як портфоліо ідеально підійде для того, щоб складати в нього найважливіші, найефективніші й прибуткові ваші проєкти. Обов’язково розписуйте по кожному проєкту, які були задачі, цілі, як ви їх реалізовували та яких результатів було досягнуто. Це портфоліо ви зможете так само використовувати й при пошуці роботи.
Пропонуємо вам зануритися в історію появи сенсаційної іграшки, а також з’ясувати, в чому полягає секрет її популярності.
Ігри цікаво не лише грати, а й розробляти. Вас приваблює сфера геймдеву, хочете спробувати себе в розробці комп’ютерних чи мобільних ігор? Давайте поговоримо на цікаву тему, а саме з чого розпочати в геймдеві новачку.
Кризові ситуації через біль і його долання дають потенціал для росту. Розглянемо разом з Jobs.ua, як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення.
Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?
Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.