Літо розпочалося, і хтось уже планує де відпочиватиме, а хтось уже навіть пакує валізи і купує квитки, які на одному з транспортних засобів доправлять в омріяне місце відпочинку. Рекомендуємо ознайомитися з книжковими новинками, які ви можете взяти з собою у відпустку, щоб збавити час у літаку чи вагоні потяга за цікавими книгами. І не просто книгами, а гарячими новинками, серед яких – проколи Facebook, мемуари Обами та поради Ґейтса щодо запобіганню кліматичній катастрофі. Але давайте за порядком.
Цей нон-фікшн збурив величезний скандал у Кремнієвій долині. Оскільки поганої реклами не буває, скандал дозволив книзі одного з найвідоміших інвесторів стати світовим бестселером.
Автор цієї книги багато років формував кадрову політику Facebook, тому завжди мав доступ до внутрішньої кухні компанії. А коли око уважне, воно здатне помічати не надто приємні речі. Іншими словами, Роджер Макнамі виявив низку загроз для користувачів соцмережі… але книгу не оприлюднив, ні. Він спершу звернувся до Марка Цукенберга і операційної директорки Facebook, щоб найвищі посадовці зарадили цій проблемі. Але йому відповіли, що Facebook не несе відповідальності за дії третіх осіб, які використовують потужності соцмережі для поганих справ.
В результаті такої злочинної відмазки світ побачила ця книга, з якої ви дізнаєтеся, наскільки небезпечними є безвідповідальність монополіста, і як вправні зловмисники за допомогою Facebook можуть завдавати величезної шкоди не лише окремим людям чи соціальним групам, а й навіть цілим країнам.
Що-що, а захоплюючі автобіографії американці вміють писати. Книги про найвідоміших особистостей пишуть так звані ґоуст-райтери. Або можливий інший варіант – мемуари політика редагує професіонал, і, відповідно, вони змінюються до невпізнанності. Але з Обамою дещо інша ситуація – він писав ці мемуари, будучи редактором журналу та громадським активістом, тобто ще до свого президентства. Тому його спогади можна вважати щирими та автентичними, без прилизаного блиску стилістики найкращих редакторів та райтерів.
В цій книзі ви не побачите образу супергероя. Обама не ліпить з себе когось такого, ким він не являється. Це просто розповідь про шлях чорношкірого хлопця з міжрасової сім’ї, який зміг посісти крісло в Овальному кабінеті.
Сильні світу цього давно б’ють на сполох, бо їхні видатні уми розуміють, що з цією планетою відбувається щось не те. Всім нам знаний Білл Ґейтс у своєму бестселері пропонує якісну аналітику сучасного кліматичного стану на нашій планеті, і стан цей, на жаль, бажає кращого. Нуль мільярдів парникових газів щороку – ось така цифра має стати метою всіх людей на Землі, запевняє відомий мільярдер. Якщо ми, звісно, хочемо залишити нашим нащадкам цю планету в квітучому стані.
Ось такі цікаві книжкові новинки можна взяти з собою у літню відпустку. А Jobs.ua бажає усім відпочиваючим і тим, хто тільки готується до відпочинку, незабутніх днів відпустки і повного відновлення душевних і фізичних сил.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.