UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Відпустка
  5. Які книжкові новинки взяти з собою у літню відпустку?

Які книжкові новинки взяти з собою у літню відпустку?

4.06.2021 421
Які книжкові новинки взяти з собою у літню відпустку?

Які книжкові новинки взяти з собою у літню відпустку?

4.06.2021     421

Літо розпочалося, і хтось уже планує де відпочиватиме, а хтось уже навіть пакує валізи і купує квитки, які на одному з транспортних засобів доправлять в омріяне місце відпочинку. Рекомендуємо ознайомитися з книжковими новинками, які ви можете взяти з собою у відпустку, щоб збавити час у літаку чи вагоні потяга за цікавими книгами. І не просто книгами, а гарячими новинками, серед яких – проколи Facebook, мемуари Обами та поради Ґейтса щодо запобіганню кліматичній катастрофі. Але давайте за порядком.

Роджер Макнамі, «Зафейсбучені»

Цей нон-фікшн збурив величезний скандал у Кремнієвій долині. Оскільки поганої реклами не буває, скандал дозволив книзі одного з найвідоміших інвесторів стати світовим бестселером.

Автор цієї книги багато років формував кадрову політику Facebook, тому завжди мав доступ до внутрішньої кухні компанії. А коли око уважне, воно здатне помічати не надто приємні речі. Іншими словами, Роджер Макнамі виявив низку загроз для користувачів соцмережі… але книгу не оприлюднив, ні. Він спершу звернувся до Марка Цукенберга і операційної директорки Facebook, щоб найвищі посадовці зарадили цій проблемі. Але йому відповіли, що Facebook не несе відповідальності за дії третіх осіб, які використовують потужності соцмережі для поганих справ.

В результаті такої злочинної відмазки світ побачила ця книга, з якої ви дізнаєтеся, наскільки небезпечними є безвідповідальність монополіста, і як вправні зловмисники за допомогою Facebook можуть завдавати величезної шкоди не лише окремим людям чи соціальним групам, а й навіть цілим країнам.

Мемуари Барака Обами

Що-що, а захоплюючі автобіографії американці вміють писати. Книги про найвідоміших особистостей пишуть так звані ґоуст-райтери. Або можливий інший варіант – мемуари політика редагує професіонал, і, відповідно, вони змінюються до невпізнанності. Але з Обамою дещо інша ситуація – він писав ці мемуари, будучи редактором журналу та громадським активістом, тобто ще до свого президентства. Тому його спогади можна вважати щирими та автентичними, без прилизаного блиску стилістики найкращих редакторів та райтерів.

В цій книзі ви не побачите образу супергероя. Обама не ліпить з себе когось такого, ким він не являється. Це просто розповідь про шлях чорношкірого хлопця з міжрасової сім’ї, який зміг посісти крісло в Овальному кабінеті.

Білл Ґейтс і кліматична катастрофа

Сильні світу цього давно б’ють на сполох, бо їхні видатні уми розуміють, що з цією планетою відбувається щось не те. Всім нам знаний Білл Ґейтс у своєму бестселері пропонує якісну аналітику сучасного кліматичного стану на нашій планеті, і стан цей, на жаль, бажає кращого. Нуль мільярдів парникових газів щороку – ось така цифра має стати метою всіх людей на Землі, запевняє відомий мільярдер. Якщо ми, звісно, хочемо залишити нашим нащадкам цю планету в квітучому стані.

Ось такі цікаві книжкові новинки можна взяти з собою у літню відпустку. А Jobs.ua бажає усім відпочиваючим і тим, хто тільки готується до відпочинку, незабутніх днів відпустки і повного відновлення душевних і фізичних сил.

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?


Часто шукають

↑ Вгору