Ефективність виконання робочих завдань напряму залежить від того, в якому настрої ми перебуваємо щодня, як почувається в цілому наш організм. Якщо ми регулярно не висипаємось, зловживаємо фаст-фудом, мало вживаємо води або взагалі її не п’ємо… це означає тільки одне: організм «відплачуватиме» тим самим, тобто втратою сил і бадьорості, вічною втомою і бажанням відправити усі справи туди, куди Макар телят не ганяв. Вам це знайомо?
Тоді давайте з’ясуємо з Jobs.ua, як цього не допустити. До вашої уваги – стоденна програма фізичних навантажень, щоб без значних душевних втрат пройти нелегкий період зміни сезонів. "Зима близько", пам'ятаєте девіз Старків?
Багато успішних людей не просто так починають день із зарядки чи силових вправ – як Тім Кук, приміром. Зарядка, вправи на розминку та силові вправи активують весь потенціал нашого організму. Покращується все: від шкіри і нігтів – до роботи внутрішніх органів, бо під час виконання багатьох вправ (присідання, вправи на прес) внутрішні органи отримують додатковий масаж.
Назва статті звучить так: як можна змінитися за 100 днів. Відповідаємо – змінитися можна кардинально, якщо мова про тіло. Але вам доведеться пройти шлях до кінця.
Отже, сто днів ви виконуєте нижченаведену схему тренувань, в якій насправді немає нічого складного. Але дотримуйтеся деяких рекомендацій, бо ваша ціль на найближчі 100 днів – це кожного дня виконувати одну вправу для певної групи м’язів, щоб у сумі вона набрала сто повторів. За скільки підходів «розміняєте» сотку – це вже інше питання. Якщо важко буде набрати сто підтягувань за день, бо важко даються підтягування – що ж, робіть для початку стільки підходів і повторів, скільки зможете.
Для жінок цифру можна ділити навпіл. Але присідань це не стосується. З присіданнями та тренуваннями литок не шкодуйте себе.
Розіб’ємо 100-денний період на 20 циклів, де кожен цикл – це п’ять днів, за які ви один раз «проженете» усе тіло. Ефект від тренувань ви відчуєте уже після першого місяця, адже дана схема тренувань чудово узгоджується із принципом суперкомпенсації. Тобто ви тренуєте певну групу м’язів на 5-7 день після останнього тренування, коли м’язи добре відпочили і готові до нових навантажень.
Отже, схема тренувань:
Як бачимо, за п’ять днів – тобто за 1 цикл – ви навантажите усі групи м’язів.
Схема – орієнтовна. Ви можете підкореговувати її, якщо виникне потреба. Наприклад, в якийсь день ви не виспалися, почуваєтеся втомленими і розумієте, що сьогодні не до тренувань. Що ж, влаштуйте у цей день вихідний, але наступного дня обов’язково позаймайтеся (уже без жодних відмовок). Влаштовувати перерву більше, ніж на один день, не варто.
Про корисні поради і рекомендації, які допоможуть без проблем подолати 100-денний марафон трансформації свого тіла і звичок, читайте тут і тут. А наразі – стартуємо?
Розглянемо разом з Jobs.ua ще кілька цікавих професій гіпотетичного майбутнього, які зустрічаються на сторінках блискучого sci-fi роману «Сліпобачення» від визнаного майстра жанру канадського письменника Пітера Воттса.
В цій статті пропонуємо разом з Jobs.ua зануритися в міні дослідження футуристичних професій майбутнього, ще не створених, але в перспективі — цілком осяжних.
Поговоримо разом з Jobs.ua на таку делікатну тему, чи варто соромитися «простих» професій, як-от професія касира.
У цьому матеріалі вашій увазі пропонується цікава й подекуди драматична історія злету й занепаду нідерландських техно піонерів, які змінили ландшафт сучасної цивілізації.
Розбираємося, які перспективи пропонує професія психолога в Україні у 2025 році.